Skocz do zawartości
nelikta

Wyświetlacz amoled w nexusie 6

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Właśnie widzę jakie mają zagrywki, ale zaczynają trochę przesadzać.
    Generalnie jest tak, że mam wykupione ubezpieczenie w ergo hesti i ja zgłaszając szkodę zglaszam ją do logisfery33, a oni właśnie odsyłają sprzęt do Idea Nord. Chłopaka nexus był u nich 3 razy i w końcu wymienili mu go na nowy telefon, jednak od podanych reklamacji umywali ręce. Moja sprawa i chłopaka właśnie szła przez rzecznika ergo hesti, więc gdy tylko mu wymienili na nowy, a mój przyszedł to byłam zmuszona znowu pisać do rzecznika, bo myslalam, że on coś z tym zrobi. zrobił tyle, że przysłali tym razem kuriera, który wziął telefon do logisfery33 do osoby odpowiedzialnej za naprawę serwisu. Myślę fajnie, może on zobaczy jak serwis leci w kulki, ale nie. Reklamacja oddalona, bo wszystko jest dobrze zrobione. Najbardziej wkurzylam się o głośniki, bo ktoś kto nawet się nie zna i porówna górny i dolny to widzi, że jeden jest źle zamontowany. Pisałam znowu do rzecznika, ale nie odpisuje, więc chyba przejde się do rzecznika praw konsumenta i niech teraz on pisze. Już ten wyświetlacz przeżyje, ale te głośniki... A poza tym jeszcze zauważyłam, że klapka tylna odstaje trochę pod aparatem, a pod znaczkiem Motoroli czuc jak ją można dociskać, więc zastanawiam się czy znowu bateria nie puchnie, więc może zaczne od razu i to zgłaszać

Edytowane przez TorGal17
    Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości - up wystarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

klapka tylna odstaje trochę pod aparatem, a pod znaczkiem Motoroli czuc jak ją można dociskać, więc zastanawiam się czy znowu bateria nie puchnie

Jestem praktycznie pewien, że to nie puchnąca bateria, tylko klapka nie była dobrze dociśnięta i klej nie złapał (lub klej był słaby i puścił w tym miejscu). Zobacz, tak to wygląda pod klapką ;)

post-83063-0-69635100-1458135171_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive

@@TorGal17

Pewnie tak, już to w jakimś N widziałem. Pytanie tylko brzmi, kogo to obchodzi co to powoduje, ma nie odstawać i finito. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Positive

Pełna zgoda, ma nie odstawać, kropka. Nie ma żadnego ale. Natomiast powód tego odstawania robi różnicę, bo jednak klej, a spuchnięta bateria... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@TorGal17 a właśnie co do puchnącej baterii, to może i być tak, bo już widziałam parę razy, że podczas ładowania pojawiają się migające poziome paski. Pierwszego nexusa reklamowałam w ten sposób i po paru dniach telefon został wymieniony na nowy, ale to było robione na gwarancji producenta. Skoro oni się migają od wykonania naprawy tak jak należy i żebym dała im wreszcie spokój, to mogę próbować jeszcze reklamować baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

Sorry za byc moze zly temat. Pekl wyswietlacz i chyba tylko serwis i ok. 1000 zl? Moze gdzies normalna cena? 

Edytowane przez gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Irens

Raczej nie ma. W Regenersis wycenili wymianę na nowy i niby oryginalny wyświetlacz w 1150 zł. Z tym telefonem wymiana wyświetlacza to po prostu porażka, nikt nie robi napraw bo nie wiedzą gdzie dostać wyświetlacz(((

Może ktoś wymieniał miał taki problem? Jak poradziliście sobie z tym?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

To jakas paranoja z cena wyswietlacza. 2 razy drozszy niz inne. Co, na Ksiezycu go robia? Przeciez w azji. I w dodatku to nie jest SUPERamoled, tylko zwykly amoled. Brak słów. Uzywam z peknietym.

Edytowane przez gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi