Skocz do zawartości
Kosy

Ciągła zmiana trybu aktualizacji na oszczędzanie energii

Rekomendowane odpowiedzi

Kosy

Witam. 

Od pewnego czasu strasznie drażni mnie samoistne przestawianie trybu lokalizacji na ten z oszczędną energią. Chciałbym mieć cały czas ustawioną lokalizację na wysoką dokłądność. 

Niestety najprawdopodobniej aplikacje google w ciąż zmieniają mi je na te energooszczędne (wnioskuje po tyn że po przestawieniu trybu, sprawdzam która aplikacja korzystała z lokalizacji i w 99% przypadków okazują się to być właśnie "Aplikacje Google"). 

Próbowałem restartować same ustawienia aplikacji 0 skutku.

Potrzebne mi to po to aby po wejściu do samochodu telefon połączył się z radiem BT i zainicjował Yanosika (wszystko odbywało i odbywałoby się gdyby nie ta frustrująca zmiana lokalizacji, muszę ja po prostu zmienić ręcznie).

PS chamiałbym uniknąć wipe, choć mam jeszcze jedną przypadłość która pojawiła się znacznie później po tej z lokalizacji. Czasami wyświetlacz po prostu pozostaje włączony ( zapomina sie wygasić)

Pozdrawiam

Telefon to Z2

EDIT: Prawdziwa bezczelność dziś podczas używania map google (w trakcie nawigacji) GPS sam przeszedł dwukrotnie na tryb oszczędzania energii. 

Edytowane przez Kosy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak do ładowarki masz podłączony też ci się włącza tryb oszczędzania energii  ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kosy

Nie zwróciłem uwagi. Przyjrzę się temu. BTW Nie mam włączonej staminy.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edit: dziś sprawdziłem w trakcie korzystania z Yanosika przy 31% znów zmieniło tryb nawigacji.

Edit: chyba znalazłem rozwiązanie. Llama miała za zadanie włączać WiFi i Wyłączać GPS po wejściu w rejon dom. Nie wiem jakim cudem ale po wywaleniu tej akcji pomogło i GPS przestał wariować, choć teoretycznie nie powinna ona robić czegokolwiek poza tym rejonem.

Edytowane przez Kosy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi