Skocz do zawartości
0kti

[G900F] [6.0.1_r72] Resurrection Remix [Official]

Rekomendowane odpowiedzi

bladeno1

Może zrobiłeś również kopię aplikacji i danych typowo systemowych i z tym jest problem?

Wysłane z 7 galaktyki w wersji Edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystam z tb nie od dziś więc nie, tylko apki użytkownika

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam czy w tym romie można zmienić motyw albo wgrać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
0kti

Można

Tapatalk - Galaxy S5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wgrałem ten rom ale nie działa czytnik linii papilarnych i nie ma dzwięku przy dotyku chociaż ta opcja jest załączona przy wybieraniu numeru dzwięk jest może ktoś podpowie co mam z tym zrobić

Edytowane przez franki70

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dnia 14.11.2016 o 17:33, madridista13 napisał:

Mam problem z przywróceniem kopii aplikacji przez TB. Na S4 miałem rom resurrection remix 5.7.4 na S5 odpowiednik dla S5 też resurrection remix 5.7.4 kopie chce przywrócić z pamięci wewnętrznej, bo jeżeli chciałbym z karty ad to musiałbym instalować marshmallow sd fix żeby czytało kopie z karty bo to jest Rom w wersji 6.0.1 co do busyboxa instalowałem, mam co do supersu to na S4 bez doinstalowywania tej apki TB działał prawidłowo bo rom ma roota, na S5 również ma roota. Jak chce przywrócić kopię zbiorowo to długo, w zasadzie cały czas wisi n 0% z kolei jak chce pojedyńczo to również wisi długo i nie przywraca. Zatem proszę o pomoc.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Znany błąd w tym ROMie. Nie będzie działać/będzie działać z błędami i już, chyba że znjdzie się ktoś kto to naprawi.

Dnia 15.11.2016 o 01:00, bladeno1 napisał:

@madridista13

Może być z tym problem.... Są to inne modele telefonu i dlatego może nie chce Tobie przywrócić kopii z TB. Nie byłoby problemu, gdyby sprawa dotyczyla tego samego modelu. Np.: Robisz kopię na S5 i później ją przywracasz również na S5 (i na tym samym romie).

Nie wprowadzaj kolegi powyżej w błąd. To o czym mówisz nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i wie ktoś co z tym czytnikiem linii papilarnych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też nie działa czytnik.
Dodatkowo chcąc ustawić tag NFC, usługa się zawiesza, ale przesyłanie zdjęć przez NFC między 2 telefonami działa.
Można wgrać jakiś inny kernel działający z tym ROMem?
Aktualnie mam jakiś 3.4.0. z softem RR 5.7.4
Jest jakiś ROM podobny do tego i warty przetestowania na S5?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z przywracaniem apek sobie poradziłem, zrobiłem kopię na innej karcie i niej przywróciłem, więc to chyba wina karty.
Mam jednak nowy problem. Kiedy nacisnę przycisk wyłączania smartfona to pojawia się dźwięk taki jaki mam ustawiony do powiadomień...wkurza mnie to jak to wyłączyć? Dzieje się tak tylko przy dłuższym przytrzymaniu tego guzika.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Mam jeszcze pytania odnośnie kafelka danych komórkowych...nie obraca mi się tylko przechodzi do dalszych ustawień kiedy go naciskam...co zrobić żeby po naciśnięciu od razu załączyło dane komórkowe?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 21.11.2016 o 19:26, madridista13 napisał:

Mam jeszcze pytania odnośnie kafelka danych komórkowych...nie obraca mi się tylko przechodzi do dalszych ustawień kiedy go naciskam...co zrobić żeby po naciśnięciu od razu załączyło dane komórkowe?

Ustawienia - > Konfiguracja -> Panel szybkich ustawień -> Advanced Data Tile -> Włącz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi