Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Fenek

[ZAMKNIĘTY] [S7] [G930F] - G930FXXU1APAW - [XEO] - [29.01.2016]

Rekomendowane odpowiedzi

Po włożeniu karty sim nic się nie dogralo, cały czas jest czysty soft bez żadnego blotaware operatora . Mój egzemplarz nie ma simlocka ale ogólnie Orange chyba cały czas je zakłada.

Co do Pinu to nie wiem bo ja zawsze mam włączony.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fenek

@@k1t9o4s8

Kolego wgrywanie oficjalnych Romów Samsunga nigdy nie nabijało flagi Knox w żadnym modelu. Wgrywanie oficjalnych romów od Samsunga za pomocą Odina to sposób bezpieczny. O ile wie się co robi.

Edytowane przez Fenek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie z tego co widzę wgranie oficjalnego oprogramowania i zmiany regionu na xeo nie wymaga roota?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fenek

@@wojtekx21

Z jakiego CSC przechodziłeś na to XEO?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diodax

Dostałem telefon od T-Mobile, z CSC TPL i oprogramowaniem G930FXXU1APB4. Po włożeniu karty sim z T-Mobile dograł mi się brand. Aby go wywalić ściągnąłem oprogramowanie XEO z Sammobile, a następnie sflashowałem sam plik AP (pomimo, że w archiwum jest 5 plików...) Odinem. Wszystko fajnie, brand znikł, tylko mam problem z CSC. W aplikacji Phone Info CSC nie pokazuje mi w ogóle, a w recovery to jest wciąż TPL. Co mam zrobić, aby uzyskać XEO?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

Przywróć ustawienia fabryczne. Choć może być problem ze zmianą na XEO jak miało to miejsce w S6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diodax

Przywracałem, dalej to samo. Z tego co widzę to oprogramowanie z Sammobile ma pliki AP, BL, CP, CSC i HOME_CSC, może jakbym wgrał je wszystkie to wskoczy XEO?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fenek

@@Diodax

Czyli defakto nie masz XEO. Trochę wprowadzasz tutaj w błąd. W Andku 6.0.1 nie pokazuje w Phone Info w jednej rubryce informacji jest tylko B/D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diodax

Wgrałem oprogramowanie z Sammobile XEO, ale nie mam CSC XEO, tylko zostało TPL. Obecnie to wygląda tak jak na screenie. Właśnie dlatego pytam co zrobić, żeby uzyskać CSC XEO...

JahYCtM.png

Edytowane przez Diodax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.