Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

zabka35i

Etui/case dla naszych Galaxy S7

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ja z kolei po zachwytach nad wyglądem i jakością wykonania spigen neo hybrid (kolor gun metal) ostatnio sie troche wkurzylem, telefon upadł na posadzke/beton i zrobiły sie bardzo brzydkie ślady, otarcia na tej szarej sztywnej ramce, zdarło farbę az do tego bialego co jest pod spodem, etui ma moze z miesiąc a wyglda już słabo przez tą zdartą farbę.

Chyba jednak w takich warunkach pracy jak budowy, hale, fabryki lub duze ryzyko upadku na cos twardego i szorstkiego to tylko jakies grube mięsiste gumowe, jak rugged armor.

Edytowane przez Viktor44
    korekta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś na codzień umiarkowanie użytkuje w codzinnych, mniej ''ekstremalnych'' warunkach i szuka czegoś ładnego, i za razem chroniącego odpowiednio telefon także polecam Spigen Neo Hybrid również jak kolega wyżej posiadam obecnie na nowej S7-ce kolor GunMetal. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ans

Ja z kolei zawsze uzywalem na swoich telefonach etui case mate tough. Jednakze okazalo sie ze do s7 juz nie mozna go bylo dostac wiec kupilem SPIGEN RUGGED ARMOR i po pol roku uzytkowania i paru upadkach stwierdzam ze jestem bardzo zadowolony i na kolejny telefon tez go zakupie :) nawet dziewczyny mowia ze fajnie wyglada w tym etui :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

To moje etui spigen neo hybrid gunmetal (załącznik) po miesiącu, dwóch od kupna i jednym poważnym upadku...

Podoba mi się, jest super wykonane, super wygląda czarny tel w gunmetal etui itp, ale jak się zacznie rysować to już lipa, sami zobaczcie.

Dlatego jednak nastepne bedzie rugged armor

Spoiler

27657208_1583050001770808_7344139123290303461_n.jpg

Edytowane przez Viktor44
    spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, które etui polecacie do s7 Spigen Liquid Crystal czy Spigen Crystal Shell.

Chodzi o to żeby nie było za grube i jak najmniej widoczne na telefonie oraz aby nie było takie twarde plastikowe tylko bardziej gumowe, silikonowe.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mico11

Polecam Liquid Crystal
    Nie jest może jakieś ultra cienkie ale dobrze poprawia chwyt, jest gumowane bardziej niż plastikowe

Wysłane z S8'ki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mico11 dzięki za podpowiedź, właśnie zamówiłem to etui które polecasz Liquid Crystal a może jeszcze mi doradzisz jakie szkło albo folie do tego dobrać, najlepiej jak by było szkło hartowane na cały ekran tylko że znów pewnie by podwadzało etui, więc nie wiem co wziąść

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@ARTUR WIATR  Wszelkie pytania o ochronę ekranu kieruj:

http://forum.android.com.pl/topic/287239-folieszkła-ochronne-na-wyświetlacz-i-tył-telefonu/?do=getLastComment

Zresztą wszystkie warte uwagi są już opisane więc przejrzyj ostatnie strony tematu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ramzex
    Napisano (edytowane)

Witam. Kupilem dzisiaj praktycznie w idealnym stanie S7 więc szkoda by je było zniszczyć. Jaki polecacie nie drogi zestaw do S7 etui + szkło?

Zależy mi na dobrym wyglądzie a nie na cegle.

Jak myślicie Spigen Liquid Crystal + szkło 3MK będzie dobrym rozwiązaniem? Najwazniejsze żeby syf się nie dostawał między etui a telefon  i cokolwiek chroniło.

Czy może lepszy będzie Spigen Ultra Hybrid?

Edytowane przez Ramzex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi