Skocz do zawartości
Dalessi

Demigod Crash Handler po flashowaniu i hard resecie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuję pomocy z Spiritem 4G Lte mojej siostry. Sflashowałem normalnie V10k, normalnie się wszystko włączyło, wszedłem w ustawienia i zrobiłem hard reset ponieważ zapomniałem że przy "normal flash" nie formatuje się telefon, a chciałem go zrobić od 0 na czysto. Tak więc zrobiłem hard reset, telefon się zrestartował i już nie wstaje. Pokazuje się Demigod Crash Handler, linijki kodów itp itd na na samym dole jest napisane "Jump to Dload Mode." Reset poprzez przyciśnięcie górnego przycisku nic nie daje, bo wraca do tego demigoda. Próbowałem robić CSE Flash, też nic nie daje. Telefon normalnie wchodzi w download mode, normalnie można wywołać hard reseta poprzez kombinację klawiszy i wgl. Czy jest jakiś sposób na unbrick telefonu czy będę musiał go wysyłać do serwisu ? Telefon z Play więc będę mógł skorzystać z LG Express prawda ? Bo raczej nie chciałbym żeby wylądował w Mławie. Całe szczęście że V10K jest brandowany na Play :P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Dalessi

Tak, przysługuje Ci LG Express. A ta usługa wysyła właśnie telefon do serwisu w Mławie.

Próbowałeś wgrać na nowo soft, tak? Z opcją CSE Flash, tak? I co po tym się stało?

Spróbuj wejść do fastboot mode (wyłącz telefon, wciśnij vol- i cały czas trzymając podłącz telefon do komputera).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, wgrywałem softa na dwa sposoby - normal flash i cse flash po tym jak wyskoczył ten Demigod i cały czas to samo niestety, czyli po firmware update telefon się resetuje, 5 sekund po tym jak pokaże się logo LG wyskakuje demigod. Wszedłem do fastboot i tak to wygląda

post-45263-0-79250600-1457886178_thumb.jpg

Edytowane przez kamil79123
    Dodałem spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lioko27

użyj awaryjnego odzyskiwania systemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi