Skocz do zawartości
Brokula

iPhone 5 - czy warto kupić w 2016? [recenzja]

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Kolejnym starszym, acz wciąż bardzo ciekawym telefonem, który postanowiłem sprawdzić to iPhone 5.

Zapraszam do obejrzenia: https://www.youtube.com/watch?v=lrFlBner-co

Dzięki i pozdrawiam! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Brokula Warto kupić iPhone 5.

Jak na tak stary telefon (przynajmniej w moim wypadku) otrzymał najnowszy iOS 10, przy przeciętnym użytkowaniu wytrzymuje kilka dni, wszystko działa mega płynnie, aparat robi dość dobre zdjęcia oraz ma się dostęp do Apple Music (warto wiedzieć, że AM wymaga minimum iOS 8.4).

Edytowane przez McCormack

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Andaar

@McCormack Działa mego płynnie?

Sorry, ale ja sprzedałem 5S (a mowa w tym wątku jest o 5-tce), dlatego, że zacząłem dostrzegać spowolnienie systemu (nieznaczne, bo nieznaczne, ale nie wiadomo, co by było w iOS 11).

Warto też wspomnieć, że zapewne iOS 10 jest ostatnim systemem iPhona 5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Andaar

Ja nie używam iPhone 5S a wersję podstawową 5 przeznaczoną na rynek amerykański czyli A1429 CDMA.

Mi tam kolejna wersja iOS w iPhone 5 nie jest już potrzebna ponieważ używam tego telefonu głównie do słuchania muzyki z Apple Music a to wymaga iOS minimum 8.4.

Spoiler

C738927649283.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon jak na 2016 rok bardzo słaby, cenowo stoi jak dobrej klasy Chińczyk a jakościowo to taki Galaxy s3, albo hyc m7 ale nawet taki htc który jest wart około 400zl nie zestarzał się tak bardzo.

Ba to nadal dobry telefon z designem zbliżonym do iPhone 6,7. Nawet bym powiedział że to Apple troszkę się wzorowalo na htc one m7.

Do tego 4.7 cali czyli jak w mniejszej wersji iphona, świetny ekran fullhd procesor na poziomie  modelu 5s praktycznie to taki iPhone 6 za 400zl 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi