Skocz do zawartości
Tomek205

INFO Narzędzie do customizacji Romów dla urządzeń Amlogic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:) Ostatnio ściągnąłem sobie aktualizacje z internetu do TV Boxa w pliku IMG. i tak się wahałem czy ją zainstalować, głównie interesowało mnie jakich zbędnych aplikacji tam napchali i czy jest tam Kodi czy jeszcze XBMC. Szukając sposobu podejrzenia pliku IMG natknąłem się na takie oto narzędzie do robienia customów pod amlogic. Niestety w tych sprawach jestem zielony więc mi się raczej na nic nie przyda ale pomyślałem że może warto wstawić to na nasze forum i kogoś może to zainteresować.

Z opcji tam dostępnych zauważyłem że można usuwać systemowe aplikacje jak i też dodawać, zmienić tapety, boot animacje,  modyfikować rozmiar systemowej partycji, edytować bulid prof. no i dużo więcej bardziej zaawansowanych opcji a wszystko na pliku IMG pod windowsem. 

Instrukcja po angielsku 

https://drive.google.com/file/d/0B5ih0zigRQyXRXhBb2h5WEI1MjQ/view?usp=sharing

A to program pod Windows (po odpaleniu są chińskie krzaczki ale język można zmienić na angielski) 

Pytania na temat działania programu to raczej nie do mnie ja tylko go odpaliłem podejrzałem co jest w aktualizacji i tyle wiem:D   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spójrz proszę jeszcze tutaj

https://github.com/kszaq/OpenELEC.tv/

Bardzo ciekawa firmware Amlogic S802-805-812
    Próbowałem postawić na S805 i był w szoku, system szybkiego microSDHC 32Gb ładuje się w około 5 sekund.

Edytowane przez sir.ali.2014
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi