Skocz do zawartości
mauricioss

uszkodzony wyświetlacz, jak odzyskać dane kontaktów i zdjęć dokumentów z s3 neo?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jakiś czas temu mój biedny telefon zaliczył upadek który skończył się rozwaloną matrycą,a na ekranie nic nie widać.Na moim s3 neo mialam bardzo dużo ważnych kontaktów i zdjęć dokumentów których nie mam szansy już nigdy więcej dorwać.Potrzebuję pomocy,bo komputer czyta go,ale pokazuje tak jakby brak danych na nim,trochę miałam na komputerze,ale niestety większość to były screenshoty i kontakty. Błagam co ja mam z tym zrobić...

Edytowane przez Camulos
    korekta nazwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    muzior

Gdzie domyślnie miałaś ustawione zapisywanie kontaktów ? Na przyszłość radzę zapisywać też na swoje konto google i od czasu do czasu zapisywać też na kartę pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pctech

Co znaczy brak danych. Do czego masz dostep . Sa programy do odzyskiwnia danych musisz poszukac.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez pctech

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich

Mój samsung S3 Neo ma popsuty dotyk. Nie działa. Udało się go uruchomić ale  nie mam pojęcia jak wyciągnąć z niego kontakty. W jakim folderze one sa zapisane bo nigdzie nie mogę ich namierzyć i jak to zrobić aby je zgrać na kompa. lub gdziekolwiek indziej. Ale tak żeby nie trzeba było używać ekranu smartfona. Niby była włączona synchronizacja ale w Google nie ma wszystkich kontaktów. A właściwie jak by  były nie z tego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Kiedyś była aplikacja MyMobiler. Wyświetlała ekran smartfona na PC. Ale jakoś trzeba było zainstalować ją też i na smartfonie. 

A jakiś backup Samsungowy z poziomu PC. Kies czy coś? 

Jeśli ważne kontakty to może naprawić dotyk? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiesa kiedyś instalowałem ale wcale nie chciał działać. Może teraz spróbuję. może cos sie zmieniło. Rozważam też naprawę ale szczerze to chyba samsungów mam już dosyć. Ciągle jest coś......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Jak Kies może nie działać? Nie rozumiem. 

Jeśli myślisz że inne stare telefony się nie psują... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie moge go zainstalować na kompie. Wyskakuje błąd i informacja, że jest już inna instalacja w toku. To samo jest jak chciałem zainstalować  SmatrSwitchPC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi