Skocz do zawartości
CavieZ

Słuchawki bezprzewodowe do Mate 7

Rekomendowane odpowiedzi

CavieZ

Zastanawiam się nad kupnem słuchawek bezprzewodowych do Mate 7. Głównie do słuchania spokojnej relaksującej muzyki i Audiobooków. Dlatego nie zależy mi na jakiś mocnych bassach. Czy użytkował ktoś z posiadaczy bezprzewodowe słuchawki do Mate7? Działają prawidłowo? Kurcze nigdy nie używałem takich ale by mi się bardzo przydały.. Najlepiej douszne i żeby były z mocnego tworzywa ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobopx

@@CavieZ odpowiadam na Twoją wiadomość :P 

używam urządzeń BT, ale nie są to typowe słuchawki. Mam na myśli słuchawkę do rozmów, która wprawdzie obsługuje multimedia, ale nie o taki sprzęt pytasz, więc nie będę się rozpisywał.

Oprócz słuchawki, używam też odbiornika BT w domu i w aucie. Współpraca BT z tymi 3 urządzeniami przebiega bez problemowo. Po 2 sekundach od włączenia słuchawki, już mam potwierdzenie, że sparowano prawidłowo. Więc sam moduł BT sprawdza się w tego typu tematach bardzo dobrze. To jedyne co mogę powiedzieć :) Słuchawek szukałbym w jakimś temacie ogólnym dot. akcesoriów. Ewentualnie w dziale akcesoriów dla bardziej popularnych modeli. Tutaj, jak sam widzisz, mało kto zagląda 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CavieZ

Kurcze bo kupiłem dość dobre niby słuchawki brainwavz blu-100 - ogólnie grają ale słychać lekki szum jakby to był mikrofon ale chyba nie da się wyłączyć w słuchawkach. I to troche przeszkadza przy słuchaniu audiobookow

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobopx

@@CavieZ mógłbyś się pobawić w jakieś redukcje szumów, ale to cudowanie, mody, przeróbki, ogólnie temat rzeka. Chyba, że w sklepie play coś znajdziesz, ale bez roota to wątpie aby aplikacje mogły coś zdziałać.

Ja mam słuchawki tylko do muzyki (przewodowe) - ale bez mikrofonu :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CavieZ

No właśnie poinstalowałem różne equalizery itp próbowałem ale jednak lipa.. Chyba będę musiał zmienić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi