Skocz do zawartości
LukiSzczecin

Jaki rom dla SM-910U

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki można wgrać tu najnowszy rom? Kupiłem samsunga model taki jak w temacie czyli na końcu dopiska U, po wejściu w download mode mam "chińskie" napisy zamiast po angielsku, numer seryjny w urządzeniu to 0123456789ABCDEF . Co z tym telefonem jest nie tak? Dodam  ze obecnie jest tu 4.4 i zwiesza się conajmniej jak Xperia X8 ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie pilna sprawa czy to nie jest jakaś podróbka? Nie mam download Mode, po wejściu Vol-, Home i Power mam jakieś chińskie znaczki. Sprawa dość pilna bo tel przyszedł dziś z allegro, w razie czego chcę go odesłać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@LukiSzczecin

Mi to wygląda na podróbkę, bo najczęściej podróbki zamiast trybu download mode lub recovery mają chińskie znaczki. Pokaż zdjęcia telefonu jak on wygląda z obu stron, zainstaluj aplikację ze sklepu Samsung Phone Info i sprawdź co ona pokazuje. Patrząc po miejscu gdzie dokonałeś zakupu, pewnie w okazyjnej cenie, można spodziewać się najgorszego, czyli, że telefon może nie mieć nic wspólnego z oryginalnym Note 4.

Ogólnie wersja N910U przeznaczona jest dla bardzo egzotycznych krajów, sam spójrz.

http://samsung-updates.com/device/?id=SM-N910U

Edytowane przez djcygan2009

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darekz

Jezeli chcesz sprawdzic czy jest to prawdziwe note 4 to poprostu wyciagnij rysik i przesuwaj go mi imalnie ponad ekranem. Na ekranie powinno pokazac sie male koleczko pod koncowka rysika. Jezeli cos takiego nie naatepuje to juz chyba sam wydedukujesz

[Dodano: 16 marzec 2016 - 23:22]

https://www.dropbox.com/s/sr3ngtn16o3jl9j/Screenshot_2016-03-16-23-16-35-1.jpg?dl=0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi