Skocz do zawartości
Maxas

Stacja dokująca / ładowarka biurkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Maxas

Widziałem na allegro kilka modeli, oryginalna kosztuje ok 160 zamiennik ok 70. Czy ktoś z was posiada którąś z nich i mógłby opisać wady i zalety? Ciekawi mnie też czy trzeba wyłączać ja z prądu gdy telefon nie jest ładowany czy może przestaje pobierać prąd po odłączeniu telefonu oraz jak to jest z oryginalną czy posiada przycisk z lewej strony, na niektórych zdjęciach jest z na innych bez (do czego on służy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam oryginalną z przyciskiem video. Wykonanie pierwsza klasa. Jest ciężka a przez to bardzo stabilna jak leży z telefonem na stole. Perfekcyjne dopasowanie do telefony. Wkładając telefon w ładowarkę wchodzi w nią bez żadnych problemów. Nic się nie giba i kolebie na boki. Ja ją podłączam cały czas podłączona do prądu. Jak ładuję telefon to zasilacz jest ciepły. Jak telefon się naładuje do pełna to od razu robi się zimna więc telefon przestaje być ładowany

Chyba wszystkie oryginalne HTC mają przyciski bo moja miała być bez (taka była na zdjęciu) a przyjechała z przyciskiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pejotwroc. Dzięki za oponie. Właśnie zamówiłem dwie sztuki, jedną do pracy a drugą jako ładowarkę na szafkę nocną. Mam nadzieje że będą działać ok - dam znać w tym wątku :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

mam pytanie odnosnie oryginalnej stacji dokowania , czy po wlozeniu telefonu ten automatycznie przelacza sie w tryb dokowania?

posiadam zamiennik i te opcje musze wlaczac samemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wlacza sie samo. sprawdzilem w MM u faceta i samemu trzeba wlaczyc. jeszcze na tyle byl uszczypliwym fanem samsunga ze powiedzial ze tylko samsungi grzecznie sie pytaja co zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to lipa

mialem nadzieje ze bedzie tak samo jak z dedykowanym uchwytem samochodowym, tam sie wlacza sama nawigacja a tu moglby ekran dokowania.

a moze jest jakis programik dzieki ktoremu wlaczalby sie tryb dokowania zawsze jak sie podpina pod napiecie ?

madtrexx , przeczytalem jeszcze raz Twoj post, nie wlacza sie samo oznacza ze sie wogole nie wlacza czy wlacza sie bez pytania ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To mój pierwszy post, więc witam serdecznie.

Jeśli chodzi o oryginalną stację od htc, to telefon od razu po podłączeniu, przechodzi w tryb dokowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam. Automatycznie włącza się tryb dokowania. Można też w ustawieniach to wyłączyć. Co ciekawe, różne inne programy też wykrywają że podłączamy stację dokowania a nie zwykłą ładowarkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W media markt podloczył facet mi oryginalna i sie nie wlaczył tryb dokowania dopiero jak sam wlaczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może w ustawieniach trybu dokowania miałeś odfajkowane automatyczne uruchomienie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi