Skocz do zawartości
Maxas

Stacja dokująca / ładowarka biurkowa

Rekomendowane odpowiedzi

I do czego służy przycisk "WIDEO" umieszczony na jej obudowie?

Odpowiedź masz dwa posty wyżej. Ładowarka jest jak najbardziej przewodowa. A szybkość ładowania zależy od zasilacza jaki do niej podepniesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joohtz

A czy ktoś korzystał z takiego oto cuda:

Praktyczna ŁADOWARKA do BATERII do HTC Sensation (2481533921) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

bądź

UH7 Ładowarka do bateria HTC Salsa Sensation Smart (2481577844) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ???

Zamierzam kupić Mugena 1950mAh i w czasie, gdy jedna bateria mi się rozładuje, chcę podłączyć ją do takiego urządzenia i w tym czasie śmigać na drugiej baterii. Ma ktoś bądź testował taką ładowarkę samej baterii? Jakieś opinie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Louis
    Pytanie odnośnie stacji dokującej CR S490. Czy jest ona bezprzewodowa i szybko ładuje baterie? I do czego służy przycisk "WIDEO" umieszczony na jej obudowie?

Edit:

W oficjalnym sklepie HTC:

HTC Sensation Desktop Cradle CR S490 - The Official HTC Accessory Store - Poland

Cena jest podana w euro, to znaczy, że nie mogę kurierowi muszę zapłacić w zł?

Wczoraj robiłem zakupy przez przez ten sklep-tak naprawdę sprzedażą zajmuje się Smartphony, Pocket PC & Ultra-Mobile PC Store - EXPANSYS Polska

Jako sposób zapłaty wybrałem Przelew bankowy i musiałem zrobić przelew transgraniczny w walucie EURO.Więc niema raczej możliwości zapłaty w PLN'ach.

Skusiłem się na zakup bo miałem do wykorzystania 50%-owy kupon rabatowy.Przy okazji zakupu CR S490 wziąłem także Battery Cover BR S560.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Louis

Właśnie to mnie dotarła HTC Sensation Desktop Cradle CR S490.Na pierwszy rzut oka stwierdzam solidne wykonanie-tylko szkoda że nie_ma kabla

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi