Skocz do zawartości
Midnight89

LG Magna - zmiana motywu

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, posiadam LG Magne i chcialabym zmienic motyw. Wchodze w ustawienia motyw i jest ten moj standardowy i obok klikam download, akceptuje informacje o ewentualnych kosztach za pobranie i odnosi mnie nagle do informacji ze mam pobranych 7 aplikacji Quick memo kalkulator radio rf i takie tam. Probowalam raz sciagnac ze sklepu ale sciagnelam i nie wyswietlalo mi sie w opcjach zebym mogla go zastosowac. Nie wiem czy jasno sie wyrazilam. Nie znam sie na tym ale bardzo prosze o pomoc. Dziwna sprawa ze nie da sie zmienic motywu. Dzieki i pozdrawiam !

Edytowane przez deus
    Sprecyzowanie nazwy tematu.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

@@Midnight89

W tych aplikacjach, do których Cię przenosi powinno być LG Smart Word i stamtąd można wybrać dopiero motywy do ściągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma tam takie nazwy w ogole jest to tylko ingormacja o zainstalowaniu i nawet bie moge w nic tam wejsc..

[Dodano: 17 marzec 2016 - 16:43]

zrobilam screena, wchodze w opcje motywu widze download akceptuje platne info i wyskakuje mi zainstalowane aplikacje ale nie mozna nawet w zadna wejsc i na tym sie to konczy...

post-405399-0-97463800-1458232906_thumb.jpg

post-405399-0-26787000-1458232922_thumb.jpg

Edytowane przez bartekc00
    Jeszcze korzystamy z opcji "dodaj do wpisu" i dodajemy tagi spoiler kwadracikiem z literą S :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

@@Midnight89

Tak jak przewidywałem potrzeba LG Smart World. Albo tam paluchem da się zjechać do innych albo zróbmy tak:

Wejdź w ustawienia > zakładka ogólne > na samym dole informacje o telefonie > Centrum aktualizacji > Aktualizacje aplikacji.

Zjechać paluchem na sam dół i pobrać LG Smart World. Jeśli go nie ma, to prawdopodobnie telefon pochodzi od operatora i usunął on tę możliwość.

Edytowane przez bartekc00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bartekc00 zrobilam tak jak napisales i wszystko sie zgadza tylko nie ma tam LG Smart World, wiec juz nic nie da sie zrobic?? nawet pobrac w sklep play cokolwiek ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

@@Midnight89

Możesz poszukać motywów w internecie instalujących się jak aplikacje (rozszerzenie .apk). Jednak musisz zwracać uwagę na pozwolenia, których te motywy będą wymagać., żeby Twoje dane nie dostały się w nieodpowiednie ręce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aha czyli dla mnie to jest nieosiagalne bo nie znam sie na tym w ogole.. eh wielka szkoda. dziekuje Ci bardzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Midnight89

Stara wersja LG Smart World. KLIK

Po zainstalowaniu należy zaktualizować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi