Skocz do zawartości
gacy02

Etui/case S7 Edge

Rekomendowane odpowiedzi

gacy02

Ja używam Spigena Neo Hybrid i poprawionej wersji folii 3MK, na przód i na sam tył (nie zachodzi na boki). Ogólnie to jest naprawdę BDB, teraz nic nie odchodzi. Troszkę jest nieosłoniętego miejsca na rogach, ale to taki kompromis. Osobiście wolę to, niż jakby miała się odrywać i poddzierać. Masz w pierwszym poście zdjęcia jak to wyglądało na początku (stara wersja). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@gacy02

Ten Twój Neo to jest w kolorze gunmetal, tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gacy02

Tak, gunmetal. Jest trochę jaśniejszy od oryginalnej ramki, bardziej wpada w złoty kolor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje etui:  SPIGEN SGP Ultra Rugged Capsule. Wygląd mi się podoba, super jest kolor, czarny mat, nic nie zbiera odcisków. Dobrze spasowane, dobra ochrona, duże otwory na wejścia. Miałem porównanie z SPIGEN SGP Liquid Crystal ale zdecydowałem się na ten. Do ideału brakuje jakby na tyle była inna faktura, bo tak to gorzej trzyma niż Liquid Crystal, ale tragedii nie ma.   

post-137690-0-56478800-1458913483_thumb.jpgpost-137690-0-31792300-1458913525_thumb.jpgpost-137690-0-57266500-1458913576_thumb.jpgpost-137690-0-55805200-1458913605_thumb.jpgpost-137690-0-12293400-1458913628_thumb.jpgpost-137690-0-51158300-1458913651_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@misieknh

Dziwna nazwa, na stronie producenta jest to po prostu Rugged Armor :P Zastanawiałem się nad tym etui, ale ostatecznie zniechęciły mnie te błyszczące naklejki udające carbon. Po świętach przyjdzie do mnie Neo Hybrid, to wrzucę zdjęcia jak to u mnie będzie wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

taką nazwę używa autorozywany przedstawiciel na PL, ale fakt na spigenie to Rugged Armor. Muszę się zgodzić co do tych naklejek, ale znów ja stwierdziłem, że lepsze naklejki, niż jak odstająca ramka :) - choć wiem, nie zawsze występuje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    natha

Używam oryginalnego clear cover samsunga i uważam, że jest na razie jedyne, które nie szpeci s7 edge, a wręcz dodaje mu uroku

Edytowane przez natha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A moze mi ktos powiedzieć czy zestaw arc na przod i tył plus oryginalny clear cover beda wspolgraly? Ponieważ w s6 zrobiłem blad nie zakladajac folii na tył tylko sam clear cover gdyz powstaly z tyłu brzydkie kropki pod swiatlo i na bokach nie tylko kropki pomimo czyszczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dyba83

a do mnie dzis przyszlo INCIPIO DUALPRO SHINE GUNMETAL/GRAY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Showtits

A ma ktoś może etui Clear View Led Od samsunga ?

Bo zastanawialem sie jeszcze nad Spigenem ale wydaje mi się ze brzydzi es siodemke edz...

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi