Skocz do zawartości
loleq0

Ukryte zdjęcia

Rekomendowane odpowiedzi

loleq0

Cześć, mam mały problem w galerii Lenovo A806 ukryłem kilka zdjęć i pojawił się problem. Nie wiem gdzie znaleźć folder z tymi ukrytymi zdjęciami. nie ma go w galerii. Wiecie gdzie to odszukać? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@loleq0 Możesz troszkę dokładniej? Jak je ukryłeś? Czym? Podpinałeś pod komputer i tam szukałeś? Nie masz w ustawieniach galerii takiej zakładki jak ukryte foldery?

Edytowane przez mati888811

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    loleq0

@up Przytrzymałem palec na zdjęciui nacisnąłem ukryj zdjęcie. Stworzył się folder i zzabezpieczyłem go hasłem, jednak ten folder nigdzie w galerii nie jest dostępny, a mogę dodawać do niego kolejne zdjęcia.

Nie cytujemy poprzedniego postu w całości. Wystatrczy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@loleq0 W ustawieniach galerii poszukaj. Musi być skoro robisz to w galerii. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    loleq0

@up właśnie dziwne jest w tym telefonie to, że ta galeria nie ma żadnych ustawień. Można przerzucić na lokalne,chmure, ale żadnych nowych folderów nie mogę stworzyć tylko w chmurze.

Nie cytujemy poprzedniego postu w całości. Wystatrczy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gelu8

Ukryte zdjęcie zapewne będzie miało przed nazwą kropkę, np: .IMG.jpg - uwzględnij to przy przeszukiwaniu folderów z poziomu komputera po podłączeniu do PC, podobnie jest z ukrytymi folderami. Nie wiem z jakiego systemu korzystasz, ale w MIUI był folder właśnie o nazwie MIUI, który był widoczny jedynie pod PC. Może sprawę rozwiąże synchronizacja multimediów jakimś programem pod PC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    loleq0

Mam MIUI v6. Mimo, że ukryłem zdjęcia są one dostępne jeśli otworzy się je poprzez wybranie "pliki" w "narzędziach". Niewidoczne są jedynie w galerii, natomiast jeśli w inny sposób dotrze się do tych zdjęć na komórce nie ma żadnego problemu żeby je otworzyć. Pod kompa nie podpinałem.

[Dodano: 18 marzec 2016 - 23:47]

@@gelu8

Mam MIUI v6. Mimo, że ukryłem zdjęcia są one dostępne jeśli otworzy się je poprzez wybranie "pliki" w "narzędziach". Niewidoczne są jedynie w galerii, natomiast jeśli w inny sposób dotrze się do tych zdjęć na komórce nie ma żadnego problemu żeby je otworzyć. Pod kompa nie podpinałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi