Skocz do zawartości
migot128

Samsung S7 Edge Guard.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy otrzymanie certyfikatu na maila jest rownoznaczne z tym ze juz ma sie te benefity? Telefon mam z plusa, gwarancja jest podstemplowana przez osobe z plusa i salon razem z pieczątką ale na fakturze jest ta sama osoba czyli pracownik ale nie ma loga plusa... to znaczy ze bedzie to działać czy co?

Trzeba bylo tylko imei podać

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r4mios

Cały GUARD opiera się na IMEI. Nie potrzeba kwitu gwarancji, co najwyżej mogą zawołać o dowód zakupu. Nawet jeśli sprzedasz telefon ochrona automatycznie przeskakuje na nowego użytkownika. Wszystko stoi w regulaminie. 

Zatem jeśli dostałeś certyfikat, masz GUARDa włączonego w terminach ujętych w certyfikacie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak ale teoretycznie ta osoba co jest na fakturze nie jest "partnerem" akcji. Czyli jak zawołała o dowód zakupu to nie ma napisane że to plus. Jest imię i nazwisko osoby która pracuje w plusie. Ta osoba ma pieczątkę na gwarancji i tam już jest logo plusa itp

Wysłane z mojego SGP771 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cra89

Ale o jakich partnerach ty piszesz? Po IMEI nastepuje weryfikacja czy telefon jest z polskiej dystrybicji a to jest jedyny warunek uczestnoczenia w Samsung Guard 7.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No na stronie jest lista punktów partnerskich gdzie niby ta promocja obowiązuję. W regulaminie też jest napisane że zastrzegają sobie prawo do wglądu oryginalnego dowodu zakupu, u mnie natomiast to wygląda tak:

Faktura zakupu gdzie sprzedawca jest jakby firma osoby która pracuje w plusie z tegoco mi sie wydaje( na stępelku plusa jest normalnie jego imie inazwisko)

https://www.dropbox.com/s/1umew1mmxn6jbrt/s7%20faktura.JPG?dl=0

Karta gwarancyjna podbita już jako plus:

https://www.dropbox.com/s/pneaot1xs71xxfk/s7%20gwarr.JPG?dl=0

Dlatego martwię sie że mimo że dostałem certyfikat i będę chciał z tego skorzystać powiedzą mi że to nie telefon z plusa tylko z prywatnej ręki i nie mam tej promo, mimo że na karcie gwarancyjnej SĄ pieczątki plusa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kfd

Witam :) 

Mam takie pytanko, kupiłem nowego S7 Edge i mam do niego fakturę. Czy mogę skorzystać z Samsung Guard?

Jeśli tak to jakie dane mam wpisać? Swoje czy osoby, która widnieje na fakturze?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    garob

Nie wiem czy to jest tak naprawdę istotne bo w sumie to jest gwarancja na telefon a nie na osobę. Chyba ważne jest kto jest właścicielem bo w sumie liczy się IMEI.
    Jak sprzedasz telefon po roku to przecież gwarancja przechodzi na nowego właściciela.
    Z drugiej strony certyfikat wystawiony jest na konkretną osobę i telefon.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kavil

Witam,
    Teoretycznie rejestracji w Samsung Guard należy dokonać do 11.06 i od czasu rejestracji telefonu liczony jest czas jednego roku ubezpieczenia na wyświetlacz. Według tego wynikałoby, że najlepiej rejestrować telefon na ostatnią chwilę. Ale co w sytuacji, gdy przed 11.06 uszkodzimy wyświetlacz a nie będzie on jeszcze zarejestrowany? Czy podczas rejestracji jest wymagane wpisanie jakiś danych które wymagają sprawnego telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    myslos

@@kavil to jest właśnie pole do nadużyć, bo przy rejestracji wystarczy podać jedynie numer IMEI telefonu. Nikt ani nic nie sprawdza jego sprawności. Ja trochę żałuje, że już zarejestrowałem swojego edga bo przecież w sytuacji, w której coś mi sie dzieje z wyświetlaczem rejestruje telefon ide oddać gwarancyjnie na wymianę wyświetlacza i kto mi udowodni, że uszkodziłem tel. przed rejestracją ? :) ogólnie ja bym czekał do ostatniej chwili z rejestracją, zawsze to kilka miesięcy więcej ubezpieczenia :)

Edytowane przez myslos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    garob

@@kfd masz tu wyciąg z OWU:

1. W przypadku zajścia Zdarzenia ubezpieczeniowego Ubezpieczony lub
    Użytkownik Urządzenia, przed podjęciem działań we własnym zakresie, ma
    obowiązek niezwłocznie skontaktować się z Centrum Pomocy i podać następujące
    informacje:
    1) w przypadku gdy zgłaszającym jest Ubezpieczony: imię i nazwisko,
    a w przypadku Ubezpieczonego będącego osobą prawną albo jednostką
    organizacyjną niebędącą osobą prawną – nazwę lub firmę Ubezpieczonego;
    2) w przypadku gdy zgłaszającym jest Użytkownik Urządzenia: imię i nazwisko
    oraz dane Ubezpieczonego;
    3) adres odbioru uszkodzonego Urządzenia;
    4) adres zwrotu Urządzenia po Naprawie;
    5) Numer IMEI uszkodzonego Urządzenia;
    6) opis i okoliczności zajścia Zdarzenia ubezpieczeniowego oraz numer telefonu,
    pod którym Centrum Pomocy może skontaktować się z Ubezpieczonym
    lub Użytkownikiem Urządzenia.

Wychodzi na to, że przy rejestracji podajesz dane z faktury, i to jest wtedy "Ubezpieczony". A ty jesteś "Użytkownikiem Urządzenia" i w razie czego masz prawo zgłosić szkodę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi