Skocz do zawartości
migot128

Samsung S7 Edge Guard.

Rekomendowane odpowiedzi

kfd

Czyli najlepiej poczekać z tym do czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sadek

Gwarancja guard jest liczona jest od daty zakupu, nie od daty rejestracji więc odwlekanie jej nic wam nie da.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kavil

Według tego co piszą na stronie wynika, że gwarancja (3 lata) jest liczona od daty zakupu, natomiast ubezpieczenie wyświetlacza (1 rok) od daty zarejestrowania urządzenia. Ja tak to rozumiem i dlatego czekam z rejestracja do czerwca, żeby sobie "wydłużyć" ubezpieczenie. 

Edytowane przez Fenek
    Cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wegier!
    Jak sprzedasz telefon po roku to przecież gwarancja przechodzi na nowego właściciela. Z drugiej strony certyfikat wystawiony jest na konkretną osobę i telefon.

powiem tak-nie zawsze jest to takie oczywiste-jeden z wiodących/(taki odpowiednik apple) producentów rowerów ma zapis, że gwarancja dotyczy PIERWSZEGO właściciela i sprzedawca z legalnej PL dystrybucji wpisuje jego imie i nazwisko przy zakupie w specjalnym formularzu pod którym podpisuje się kupujący i te dane idą do bazy danych polskiego dystrybutora-da się? i mało tego działa to od lat u nas...choc formularz wygląda na zrobiony globalnie-wiec w innych krajach tez stosuja taka polityke... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r4mios

Wyciąg z regulaminu:

11. Wszystkie uprawnienia do korzystania z Promocji, w tym Ubezpieczenie Samsung GUARD Wyświetlacz w razie sprzedaży Produktu przez jego dotychczasowego Użytkownika osobie trzeciej, przechodzą na nabywcę Produktu z chwilą wejścia Produktu w posiadanie nabywcy. Zmiana właściciela Produktu nie wymaga zgłoszenia Organizatorowi Promocji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kfd

Czyli mogę wpisać swoje dane w tym formularzu ? Czy dane osoboy widniejące na fakturze? Bo już teraz nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r4mios

Czyli mogę wpisać swoje dane w tym formularzu ? Czy dane osoboy widniejące na fakturze? Bo już teraz nie wiem.

W OWU stoi tak:

Klient Samsung: a)  osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która zakupiła Urządzenie u Pośrednika Samsung, będąca konsumentem albo przedsiębiorcą prowadzącym samodzielnie jednoosobową działalność gospodarczą,

Ubezpieczony – Klient Samsung, na rachunek którego Ubezpieczający zawarł umowę ubezpieczenia i który złożył oświadczenie woli o przystąpieniu do Umowy ubezpieczenia;

Użytkownik Urządzenia – osoba fizyczna upoważniona przez Ubezpieczonego do użytkowania Urządzenia;

Czyli wypadałoby zarejestrować się na dane osoby na fakturze czyli wg regulaminu - Klienta Samsung, na szczęście to nie ma tak wielkiego znaczenia na kogo się rejestruje bo:

Z zastrzeżeniem ust. 3, w przypadku zajścia Zdarzenia ubezpieczeniowego PZU SA zapewnia: 1)  w ciągu dwóch Dni roboczych od chwili otrzymania przez Centrum Pomocy zgłoszenia Zdarzenia ubezpieczeniowego – odbiór przez kuriera celem dostarczenia do Punktu naprawczego Urządzenia z miejsca na terytorium RP wskazanego przez Ubezpieczonego lub Użytkownika Urządzenia;

Czyli samo zdarzenie może zgłaszać praktycznie dowolna osoba potrzebne są tylko dane ubezpieczonego:

1. W przypadku zajścia Zdarzenia ubezpieczeniowego Ubezpieczony lub Użytkownik Urządzenia, przed podjęciem działań we własnym zakresie, ma obowiązek niezwłocznie skontaktować się z Centrum Pomocy i podać następujące informacje: 1)  w przypadku gdy zgłaszającym jest Ubezpieczony: imię i nazwisko, a w przypadku Ubezpieczonego będącego osobą prawną albo jednostką organizacyjną niebędącą osobą prawną – nazwę lub firmę Ubezpieczonego;

2)  w przypadku gdy zgłaszającym jest Użytkownik Urządzenia: imię i nazwisko oraz dane Ubezpieczonego;

Edytowane przez r4mios

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stało się. Edge upadł na asfalt i pajączek gotowy. Zadzwoniłem na numer pod który należy zgłaszać uszkodzenia wyświetlacza, a tam po 15 minutowej weryfikacji okazuje się, że nie ma mojego tel w systemie, pomimo rejestracji i uzyskania certyfikatu. Na dzień dobry mają burdel. Kobieta z ktorą rozmawiałem zobligowała się zadzwonić do mnie jutro celem wyjaśnienia sytuacji. Mam nadzieję, że sprawa zostanie załatwiona..

Wysłane z SGS7Edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe Nadal niema informacji? Mi upadł 2,5 tygodnia temu , było podobnie ale w ciągu 20 min miałem zalatwiona sprawe z PZU. Zarejestrowany w Gurad S7 11.03

Edytowane przez syriusz1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dlugo trwala cala procedura z wymiana?

Wysłane z SGS7Edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi