Skocz do zawartości
Bride

tutorial DOWNGRADE FIRMWARE 6.0 MARSHMALLOW -> 5.1 LOLLIPOP - POWRÓT DO STARSZEJ WERSJI SYSTEMU

Rekomendowane odpowiedzi

Rambdal

@lwlw już poradziłem sobie. Pobrałem V20Gzip i przez TWRP zainstalowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Proszę o pomoc. Chciałem cofnąć się z LG 7 do 6 i Dochodzi mi do 21% i wyskakuje error. Nie wiem co robić ściągałem różne Romy i żaden nie działa. Chciałem nawet wgrać od nowa tą 7 aby tylko działało ale też się nie da ;/.... Co wam wysłać abyście mogli mi pomóc ? Próbowałem LGUP. Telefon się włącza z LOGIEM LG potem zostaje tylko Firmaware Update i cyferki na dole 633A B100 OFFICIAL. Tyle.

Proszę napiszcie co ściągnąć co po kolei instalować i jak wgrać cokolwiek...

Bez tytułu.png

Edytowane przez srbastek
    Poprawa tytyłu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym co podałeś dochodzi do 9% i wyskakuje Error; Error Code = 0x2000, Flashing fail. ;(

dodana zawartość

Poradziłem sobie.Jakby ktoś nie mógł sobie poradzić z takimi problemami jak ja że każdy jeden rom mu nie wchodzi to wystarczy  -

https://www.android-hilfe.de/forum/lg-g4-h815.2175/diskussion-probleme-mit-lgup-lgbridge-kdz-flashen.819703.html

Ściągnąć te pliki co podał i podmienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Finder

Ja z tego uciekłem na rom 20p ale z niego nie mogę wyjść na żaden inny(MM, LP) przy pomocy LGUP czy tez FlashToola bo wszedzie rozne błędy nawet po podegraniu tych 2 plików, one działają mi tylko z jednym romem, probowałem nawet wyjąć .dll z pliku który chce wgrać lecz nic to nie pomaga. LG Bridge czyta najnowsza wersje wiec nie zrobię nim nic. Chcę oddać tel do operatora z tytułu rękojmi bo drugi raz mam powidoki, ale nie wiem czy gdy wyślą go do serwisu zeby to potwierdzić to nie odrzuca mnie z powodu tego softu ( sony mi odrzucili na gwarancji, ale to inny serwis). Niby stock ale z innego kraju, a tel z T-mobile.

Edytowane przez Finder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi