Skocz do zawartości
dindzej

Facebook PhotoSync

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

Korzystająć z możliwości, chciałbym zaprezentować wam program naszego (patrz stopka) autorstwa:

https://market.android.com/details?id=com.luckydevs.facebookphotosync

Program pozwala na sciagniecie zdjęc profilowych naszych znajomych z facebooka, przypisania ich do kontaktów (automat + recznie) i zapisanie tych zdjęc na stale w telefonie.

Zamiast bawić się z kazdym zdjeciem tutaj dostajemy kilkaset swoich kontaktow na tacy

Program jest darmowy, jednak w takiej wersji wyswietla 20% zdjęc kontaktow z facebook (reszta czeka na odblokowanie :P).

Wyprzedzając słowa krytyki, odblokowanie profilu (na zawsze) kosztuje $0.99 i pozwala utrzymać serwer oraz rozwijać ten projekt.

Gdyby nie działały jakieś opcje to zachecam do wyslania mi wiadomosci na priv z opisem problemu - co pozwoli mi sprawdzic gdzie sa bledy i je naprawic ;d

pozdrawiam i z gory dziekuje za chociaż przetestowanie wersji darmowej i uwagi na temat dzialania albo pozytywne oceny/gwiazdki w markecie :)

ss-480-0-2ss-480-1-2ss-480-2-2ss-480-3-3

ss-480-4-3ss-480-5-3ss-480-6-2ss-480-7-2

Pozdrawiamy,

LuckyDevs Team

LuckyDevs - best Apps & Games for iOS and Android

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    korro

Jaką program ma przewagę nad mechanizmem synchronizacji kontaktów poprzez oficjalną aplikacje FB?

Sent from my Nexus One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Po pierwsze wygodne działania: operujesz na dwóch listach z nazwami kontaktów i ich zdjęciami.

Pozwala to na bardzo szybkie ręczne łączenie gdy nazwy kontaktów się różnią (np. "Cienias" z podworka w telefonie i "Adam Miałczyński" na facebooku).

Dla sprawdzenia zachęcam do uruchomienia, zalogowania się przez fb i wejścia w zakładkę Combined. Będzie wtedy widać jak na dłoni ile kontaktów z automatu łaczy aplikacja, a przecież istnieje jeszcze możliwość ręcznego bardzo szybkiego wyszukiwania i łączenia kolejnych par.

Za przykład podam siebie:

W telefonie mam około 270 kontaktów

Na fb posiadam około 250 znajomych

Z automatu połączyło około 80 par, dodatkowo wyklikałem kolejnych 40 w kilka (no może kilkanaście minut) po czym zapisałem wszystko w telefonie.

Łatwiej wybierać kontakty, łatwiej odbierać kątem oka :)

Oczywiście zachęcam do przetestowania darmowej aplikacji, opłata jest dodatkowa i nie jest wymagana do przetestowania i podzielenia się uwagami, które oczywiście postaramy się uwzględnić, np. prośby o SearchBox z "nk foto sync" uwzględniliśmy i zaimplementowaliśmy w fb photosync.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc,

Wybaczcie za spam, ale zapomnialem napisac ze aplikacja jest darmowa jeszcze przez kilka-kilkanascie godzin :)

Wystarczy wlaczyc i widac wszystkie zdjecia bez oplat.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shadi

Dlaczego jest niezgodny z Galaxy Ace?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi