Skocz do zawartości
gambit012

Brak możliwości obróbki filmu w trybie slow motion w galerii od LG

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam

Mam problem z opcją slow motion. telefon mam od kilku dni. po nagraniu filmu w trybie slow motion( ustawiam odpowiednią funkcje w trybie aparatu) . Po nagraniu filmu gdy otiweram go w aplikacji Zdjecia (google) w ogóle nie widać żeby było slow motion , nie moge też tego w żaden sposób obrabiać. po otwarciu filmu w aplikacji galeria ( LG) film jest w slow motion , mam  nawet możliwość zmiany jego szybkośći 1/8 1/4 1/2 . z tym że nie mam głosu i nie moge w żaden sposób obrabiać filmiku. tzn chciałbym np od 7s żeby slow motion trwało 5s a potem z powrotem do normalnej prędkości. czy ktoś z was miał taki problem lub wie co robie źle ? :)

pozdrawiam dzieki

Edytowane przez dszymek
    Doprecyzowanie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eric

To normalne, dźwięku nie ma i film odtwarza się tylko w aplikacji wideo od LG, to takie pseudo zwolnione tempo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

hmmm, ale raz udało mi się podzielić film. tzn że miałem suwak do zmieniania czasu slow mo. no i na filmie była ikonka i podpis "zwolnione tempo" . później już nie byłem w stanie zrobić tego po raz 2gi :/

Edytowane przez dszymek
    Nie cytujemy poprzedzajacego postu. Wystarczy @up lub przycisk "@ wspomnij"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Jakis czas temu nagrywając w moim LG G4 slow motion mażna było edytować film tak zeby tylko jego wybrana część byla zwolniona. Od jakiegoś czasu gdy uzywam funkcju slow motion caly film jest zwolniony i nie mozna tego zmienic. Nie wiem dlaczego. Czy ktos miał pdobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi