Skocz do zawartości
zajecc

Logo LG, brak reakcji na hard reset i wgrywanie czystego kdz

Rekomendowane odpowiedzi

zajecc

Witam, 

Tak jak w temacie, po złej przygodzie z CM13, chciałem powrócić do czegoś stabilnego, wgrałem metodą bridge czysty kdz (v20o) i telefon zawiesza się na logo, gdy próbuję hard reset (vol- (+) home + power) brak rekacji - nie istotne ile trzymam przyciski 5, 10 , 20, czy 60 sek, telefon nie reaguje. Ponowne wgranie innej wersji kdz też nie pomaga. Czy znacie jakieś rozwiązanie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zajecc

nieładnym byłoby niepostawienie piwka :)   lecz, znowu jestem na logo. Problem tkwi w wgrywaniu TWRP przez flashify, mianowicie po przywróceniu v20o, telefon rootuje Kingoo, następnie ze sklepu pobieram Flashify i klikam recovery image -> wybieram TWRP 2.7.1.1 z wątku z CM13, i tu są dwie drogi - gdy kliknę restart telefon uruchamia się w TWRP, zaś gdy kliknę, żeby flashować więcej i osobiście wyłączam tel. i chcę wejść w TWRP klawiszami (vol+ (+) home (+) power) telefon wchodzi w fastboot i... dalej wisi na logo. WTF ?  ktoś wie ?

Edytowane przez zajecc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzychy

@Up

Z tego co pamiętam jeszcze o L9, root na 20B lepiej robić. Jak nie masz to wyślę na jakiś serwer 20B no brand dla PL.

Na roocie z 20o były problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zajecc

ale czy jako base nie lepiej mieć chyba nowszy ? v20o, v20p ? 

dzięki za opcje z serwerem, w zakładce z romami jest temat "Oficjalne oprogramowanie LG" są tam wszystkie wersje. 

Edytowane przez zajecc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzychy

Do roota lepiej 20B, potem wgrywasz co chcesz, następny soft, itp.  .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boob

Witam, niestety mam ten sam problem. Otóż nie widząc czemu telefon po restarcie nie wstał (nie aktualizowałem romu). Zawiesza się na logo LG. Natomiast problem jest taki, że 2 dni temu robiłem format kompa przez co telefon nie był podłączany do niego i nie istanlowałem wtedy driverów. W telefonie mogę wejść do download mode (S/W update), mogę wejść do Fastboot mode. Pytanie co mogę teraz zrobić jeśli komputer nie widzi telefonu po wpięciu do USB. Ktoś może pomóc jakoś to uratować? Instalowałem drivery ze strony LG, ale niestety nie chcą zadziałąć, za każdym razem po instalacji wyskakuje "Base system device?". Z góry dzięki za pomoc i pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zajecc

a co się dzieje gdy podłączasz do w s/w ?  w sensie tel. wyłączony kabel wpięty do PC, a do telefonu -> wciśnięty vol+ i kabel?  jakiś dźwięk wykrytego sprzętu ? w menedżerze urządzeń znajduje cokolwiek?  próbowałeś hard reset? albo wgrywać metodą bridge ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzychy

@@boob

Windows 7 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi