Skocz do zawartości
swist4kk

SM-G920V - Telefon z Stanów - Wgranie polskiego romu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników.

Nie wiem jak zabrać się za wgranie polskiego romu do GALAXY S6 tyle że z model code SM-G920V - telefon pochodzi ze stanów i ma na szklanej pokrywie z tyłu napis VERIZON. Czytałem że jeśli spróbuję wgrać do niego rom od G920F to uwalę telefon bez możliwości wgrania innego softu. Jeśli ktoś z Was miał już do czynienia z takim przypadkiem, proszę podzielcie się doświadczeniami co i jak można z tym zrobić.

post-389061-0-50845900-1458572916_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubal

Automatyczna wiadomość

Wątek został przeniesiony z forum

"AndroidModyfikacje"

do

"Samsung - TelefonySamsung Galaxy S6 (SM-G920F)Pozostałe modele z serii Samsung Galaxy S6".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fenek

witam posiadam telefon Samsung Galaxy S6 z sieci Verizon Z USA  i chciałbym wgrać sobie na niego android'a 6.0 lub 7.0 w sumie obojętne tylko żebym nie miał śmieci od Verizon oraz aby było Polskie menu (mi to nie przeszkadza lecz telefon idzie do osoby nie umiejącej obcych języków :) )

numer modelu: GM-G920V

więc prosiłbym o info. czy się da (a jak tak to wytłumaczenie jak to zrobić)

Z góry dzięki za wszystkie odp.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Izako

Poszukaj Romów oznaczonych numerem G920V. Pod żadnym pozorem nie wgrywać ROMU od innych wersji.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartCa

Witam serdecznie uzytkownikow. Mam taki oto telefon zakupiony w Kanadzie i chcialbym zapytac czy mozna zrobic na nim jezyk polski. Chcialbym go podarowac mamie na urodziny zblizaja sie a w telefonie mam tylko 5 jezykow dostepnych. Czy moze mi ktos z Was powiedziec czy jest taka mozliwosc. Od jakiegos czasu szukam info i jak narazie nie mam jasnej odpowiedzi czy jest taka mozliwosc. 

Spoiler

WhatsApp Image 2017-03-28 at 4.18.16 PM.jpeg

Edytowane przez Fenek
    Brak spoilerów na grafice / filmach (pkt. 4.11 Regulaminu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lipton73

Zwracajcie uwagę na modele telefonów. Wgranie softu przeznaczonego na inny model niż np. G920F grozi ucegleniem słuchawki. Na telefony ze stanów nie ma oficjalnych softów z PL, a przynajmniej nikt do tej pory z forum o takim sofcie nie poinformował, tylko każdy szukał i nie znalazł. Musisz szukać raczej w customach na XDA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi