Skocz do zawartości
MaTTiXen

Niebieski ekran a później brak reakcji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.

Zaistniała dzisiaj taka dziwna sytuacja...

Otóż,jakoś 2 tygodnie temu padła mi płyta główna w mojej G3-ce ,więc wysłałem na gwarancje ,a po tygodniu wrócił. Okazała się padnięta płyta główna i bateria do wymiany.Kupiłem zamiennik z myślą,że za jakiś czas kupie oryginalną baterie.Dzisiaj miałem sytuację,że podczas słuchania muzyki na stanie baterii 15% telefon się wyłączył i pokazał 0% okej,wróciłem do domu , podłączyłem pod ładowarkę -ładuje jest 1% , po jakiejś chwili chciałem uruchomić ale miałem blue screen'a tak więc,wsadziłem starą baterię ( oryginalna z napisem FAIL) i też był blue screen -Pomyślałem,że podepnę pod PC i wgram czystego stocka KDZ, telefon nie wchodzi teraz w ogóle w download mode, ani go nie wykrywa na żadnej baterii, ani na żadnej ładowarce.Co o tym sądzicie ? .

-Czytałem na internecie ,że to może być wina baterii ale wolę się upewnić , czy nie padła znowu płyta główna...

Na pokładzie telefonu jest Fulmics 4.0 

Edytowane przez MaTTiXen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podłącz pod ładowarke na godzine niech sobie poleży,wtedy możesz posprawdzać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładowałem nawet dłużej niż godzinę i dalej brak jakiejkolwiek reakcji ... :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

Masz możliwość skołowania jeszcze jednej sprawnej baterii by sprawdzić? Jak będzie typ samo to pewnie znów płyta padła

﷼ Resurrection Remix & Pitch Black ﷼

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupie dzisiaj baterię i dam znać. Jeżeli kolejny raz padła płyta to chyba pożegnam LG :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem krótko i na temat... Serwis LG mnie oszukał- w książeczce mam wpisaną wymianę płyty głównej na nową.Dzisiaj u znajomego sprawdziłem kilka baterii nowe jak i moje dwie stare,telefon miał coś podlutowane ,płyta nie jest wymieniona i pobiera duże ilości prądu i temu wywalało tamte baterię.Jeszcze dzisiaj będę pisał do LG i żądał wymiany na nowy telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Robiles flasha na pustej baterii? To gratuluje... Dlatego uwaliles plyte do konca...

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie robiłem flesha na popsutej baterii .Po prostu jest coś dolutowane na płycie głównej  i napięcie się nie zgadza i pali każdą baterię.Sprawdzałem w serwisie,płyta wogóle nie została wymieniona.Flesha żadnego nie robiłem gdyż bateria padła i już się nie uruchomił tak więc nie miałem jak zrobić... 

PS. proszę czytać ze zrozumieniem. W pierwszym poście napisałem,że chciałem sflashować ale nie udało mi się gdyż bateria na to nie pozwalała...

Edytowane przez MaTTiXen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi