Skocz do zawartości
philip83

Aktualizacja do Androida 6.0 LG G4S Dual H736 rom CIS .kdz(v20a)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oto krótki poradnik jak zainstalować Androida Marshmallow na naszego LG g4s w wersji dual,jest to rom w wersji CIS,czyli Rosja, Ukraina itd. język polski jest,jednak może się zdarzyć,że po refurbish język zniknie,może też znkinąć po przywróceniu telefonu do ustawień fabrycznych.

Potrzebujemy:

1.Stock Rom: https://yadi.sk/d/TqvS-XZsq6U98

2.LG UP: http://fileshark.pl/pobierz/11461138/980ec/h736-lgup-zip

Instalacja:

1.Instalujemy LG UP.

2.Kopiujemy folder 736 do (w zależności jaką mamy wersję Windowsa 64 bitową czy 32 bitową) :

X86:

c:\Program Files\LG Electronics\LGUP\model\

X64:
    c:\Program Files (x86)\LG Electronics\LGUP\model\

3.Instalujemy pliki rejestru reg 736_x86.reg na 32 bit OS albo 736_x64.reg na 64 bitowym systmie.

4.Podłączamy włączony telefon kablem usb do komputera (obojętnie w jakim trybie).

5. Uruchamiamy LG UP ,wybieramy upgrade (pamiętajcie,że refurbish może usunąć język polski).

6.Na dole tam gdzie jest BIN odszukujemy plik kdz,w tym wypadku: H73620a_00_0223.kdz, klikamy start i już  :) czekamy aż się zainstaluje do 100% i mamy Androida Marshmallow  :)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jest prosty sposób na Marshmallow po Polsku (nie wiem czy ta operacja nie odblokowuje już zaszytego w romie języka polskiego ponieważ wszyściutko jest po polsku, a nic się nie pobierało, nic nie aktualizowało).

Do wgranego andka 6 z instrukcji załączonej powyżej dograłem morelocale 2 - ze sklepu google.

Przez adb wpisałem komendę, którą autorzy tego programu zamieścili w instrukcji (po uruchomieniu aplikacji wyskakuje informacja co trzeba wpisać przez adb - nadanie uprawnień do pliku) i wybrałem Polskę jako lokalizację i cały system i aplikacje mam po Polsku (calusieńki system - nie znalazłem jeszcze niczego po angielsku).

Androida wgrywałem oczywiście jako REFURBISH i początkowo Polskiego nie było.

zrzut:

http://images76.foto...d2d352admed.png

Edytowane przez suhar80
    • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem tak jak suchar80 na 6.0 z rootem. J.polski bez problemu. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam telefon z plusa i moje pytanie brzmi czy wygrywając ten ROM przez LGUp usunie brandowy ROM? Czy musialbym przez flashtoola go wgrac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

@@StevenCigan

LG UP działa tak samo jak flash tool. Tylko wgraj z opcją refurbished (właściwie nie pamiętam czy przypadkiem nie wystarczy opcja update). Warto pamiętać, że nigdy się w pełni brandu nie pozbędziemy. Tzn. aktualizacje idą po IMEI. Pozbędziemy się tapet, bootlogo etc. :)

Edytowane przez bartekc00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi