Skocz do zawartości
Gość maniek0928

STOCK [ZAMKNIĘTY] Android 6.0.1 G928FXXS2BPC1 17.03.2016 XEO

Rekomendowane odpowiedzi

Fenek

@TAZo666M

Spróbuj wyczyścić dane aplikacji pogodowej.

Możesz też np. na chwilę zmienić strefę czasowa na inną potem restart i wrócić na obecną i restart.

T-A-P-A-T-A-L-K-N-I-E-T-O

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiaZ

Wejdż w : ustawienia / data i godzina / Automatyczna data i godzina ,może masz nieaktywną tą funkcje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@TAZo666M

Spróbuj wyczyścić dane aplikacji pogodowej.

Możesz też np. na chwilę zmienić strefę czasowa na inną potem restart i wrócić na obecną i restart.

T-A-P-A-T-A-L-K-N-I-E-T-O

Udało się. Dałem "wymuś zatrzymanie" i uruchomiłem ponownie i poszło. Piwo leci.

[Dodano: 27 marzec 2016 - 10:04]

@up

Tą funkcję mam włączoną i dlatego automatycznie przestawiła się data w systemie. Pozdrawiam.

Edytowane przez djcygan2009
    Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - @up lub @[nazwa użytkownika] wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Kupiłem nie dawno s6 edge plus z Marshmallow 6.0.1 po zakupie zrobiłem pełen reset i już na początku  pojawiły się problemy Ustawiłem Państwo następnie aby przejść dalej musiałem połączyć się z siecią wifi i zalogowania na koncie google, nie było możliwości pominięcia tego gdyż przycisk dalej nawet po wyłączeniu wifi był nie aktywny. To pierwszy problem.

Słuchawki po podłączeniu działają normalnie lecz nie ma żadnej reakcji to znaczy nie ma info został podłączony zestaw słuchawkowy , nie ma ikony słuchawek i odtwarzacz audio nie uruchamia się samoczynnie. Słuchawki na pewno sprawne sprawdzone na s4.

Ostatni problem to brak możliwości uruchomienia Kalibratora Systemu UI , opcje programisty są aktywne naciskam koło zębate długo i nic.

2 dni z tym walczę i nic, Wgrałem dziś odinem od nowa ten sam soft ale nic nie pomogło.

Czekam na podpowiedzi pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponowne wgranie softu powinno Cię juz doprowadzic do wniosku ze to wszystko to efekt zmian wprowadzonych w nowej wersji TW. Masz sprawny fon i pora sie nim zaczac cieszyc ;)

Pacnięte z S6 Edge Plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ponownie problem z motywami nadal jest u mnie, zrobiłem wipe cash jak mi zasugerowano jednak nic to nie dało. Pytanie co dalej, nie chce za dużo grzebać bo tel na gwarancji.

Wytapane z mojego S6 EDGE +.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy masz jakieś aplikacje wyłączone?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    polo2
    Ostatni problem to brak możliwości uruchomienia Kalibratora Systemu UI

A co dokładnie się tym kalibruje?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy masz jakieś aplikacje wyłączone?

To pytanie do mnie? Nie bardzo wiem co masz na myśli, ale raczej nie grzebałem głębiej w ustawieniach i nie wyłączyłem niczego.

Wytapane z mojego S6 EDGE +.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up panda86

Tak to było pytanie do ciebie. Chodzi o to czy zaraz tuż po wipe uruchamiasz telefon robisz konfigurację i od razu po konfiguracji logujesz się do galaxy apps i przechodzisz do motywów i tam się dzieje to co mówisz. Czy robisz to trochę później np gdy coś już tam poustawiasz pod siebie w systemie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x