Skocz do zawartości
Gość maniek0928

STOCK [ZAMKNIĘTY] Android 6.0.1 G928FXXS2BPC1 17.03.2016 XEO

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak, wipe zrobiłem pierwszy raz bo tak mi zasugerowano. Do motywów wchodzę poprzez ustawienia w nie galaxy aps, jednak to bez znaczenia, nie mogę wejść w żaden sposób.

Mam jeszcze pytanie nie do końca na temat, mianowicie czy prześwituje podświetlenie klawisza pod ekranem może być powodem reklamacji telefonu...? I dlaczego zgłaszam to dopiero dziś?

Wytapane z mojego S6 EDGE +.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Posłuchaj jaka wersje romu masz i w jaki spsób wgrałeś, czy za pomocą uaktualnienia czy przez Odina. Wydaje mi sie, że powineneś wgrac ponownie rom przez Odina, bo nie widze zadnego problemu z wejsciem do motywów, czy to za pomocą w ustawieniach, czy poprzez ekran główny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc tak, aktualizacje pobrałem przez OTA. Poniżej macie wszystko co potrzebne:

12fbe1281220ce5dd1ffe9f555bb9970.jpg

4d99c70625fcf9db34c97e5b5b9791bd.jpg

3739f266572b9d0f0b40d7e9b3caa341.jpg

Edytowane przez Fenek
    Spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A masz konto w sklepie Galaxy Apps, bo jest ono konieczne aby korzystac z motywow.

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Nawet jesli nie byłby zalogowany to nie zamykało by mu aplikacje Motywy, tylko najwyzej wyskoczyło by info, aby sie zalogował.

Myslę, że soft się mógł źle zaktualizowac i to jest przyczyną.

@@panda86

Może wgraj cały rom od nowa, ale za pomocą Odina.

Edytowane przez jeronimo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, musze tylko znaleźć chwilę czasu i odpowiedni topic jak to się robi. Nie nabije w ten sposób licznika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie nabijesz flagi wgrywając oficjalne softy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy ktoś zaobserwował problem z NFC? Na tym romie nie mogę używać płatności za pomocą NFC. Nie włącza się NFC w aplikacji iKO z banku PKO BP i nie reaguje na terminal. PO restarcie załącza się ale nie można zapłacić zbliżeniowo mimo iż wszystko jest uruchomione. Na poprzednim telefonie Note 4 płaciłem bez problemu. Czy to kwestia jakichś zabezpieczeń? Myślę już żeby wgrać rom np T-Mobile na próbę.

===============

Posadziłem od nowa ROM i po odzyskaniu systemu na razie NFC się włącza. Kolego "dawidopl" faktycznie mogła to być też wina aplikacji iko bo widzę że wystawili aktualizację.

PS:

Rom działa super jak na razie może jak dla mnie trochę ciche dzwonki i powiadomienia.

---

Udało się zapłacić w sklepie Leroy ...

jednak  kolejna próba płatności następnego dnia w terminalu przenośnym zakończona fiaskiem. Aplikacja iko przestała odpowiadać.

Masakra. Szkoda, że nie można tego testować wcześniej jak podczas zakupów. 

Edytowane przez Spoko78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też czasem mam taki problem, ale wydaje mi się, że wina raczej leży po stronie aplikacji a nie telefonu. Bo NFC działa normalnie. Sprawdzałem jego działanie z innymi telefonami i parowałem z głośnikiem. Także na tagu wtedy sprawdzałem i wszystko było ok.

Tapnięte z SGS6E+

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobopx
    Notatka od Super Moderatora: mobopx
    wykrzyk.png

Drodzy Użytkownicy, z dniem dzisiejszym wszystkie wątki dot. tej samej wersji systemu (w tym przypadku 6.0 XEO) zostają zamknięte, z wyjątkiem jednego - dotyczącego najnowszej wersji update. Zostawiam link do tego wątku zainteresowanym:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x