Skocz do zawartości
lulonen

MOD [TOOL] Advanced Ace Hack Kit (UPDATED 13-09-2011)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ściągnąłem AAHK z linku powyżej i chciałbym przywrócić swego DHD do oryginalnego romu tj. radio oraz system . Telefon miałem kupiony w sieci Play. Po odpaleniu AAHK jest tam opcja O niby powinna wszystko przywrócić ale nie wiem potem którą opcję wybrać. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enigma

Ja tez mam problem ze swoim DesireHD i muszę go oddać do serwisu.

Obecnie mam ARHD od mike'a, S-OFF.

Ściągnąłem RUU_ACE_SENSE30_S_HTC_WWE_3.12.405.1_Radio_12.65.60.29_26.14.04.28_M_release_225512_signed.exe wypakowałem rom, zmieniłem nazwę na PD98IMG.zip, wrzuciłem na kartę pamięci, ale za nic hboot nie chce zrobić aktualizacji. (pokazuje się informacja: no image)

Jakiś pomysł czemu?

Edytowane przez czysty76
    punkt regulaminu 4.6 ... lepiej odnieść sie do niku danego usera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    witc

To co ściągnąłeś to plik wykonywalny (uruchamiasz na komputerze z HTCsync). Zmiana nazwy na zip nie powoduje, że jest to plik spakowany zip czyli obraz systemu.

Edytowane przez czysty76

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enigma

Nie no, oczywiście że odpaliłem to spod Windowsa i potem wyciągnąłem z folderu tymczasowego rom.zip, którego zmieniłem nazwę na PD98IMG.zip.

Jak próbuję aktualizować telefon w windowsie (włączone debugowanie usb, wyłączone szybkie uruchamianie, włączone instalowanie spoza marketu, ustawione połączenie htc sync) to wyskakuje "Błąd [155]: Błąd aktualizacji obrazu".

// Instalowanie dowolnych customowych rom'ów idzie bezproblemowo, a jak chcę wrócić do oficjalnego to same problemy...

//EDIT:

Najwidoczniej moja karta SD była wadliwa. Sformatowałem ją ponownie, FAT32, wgrałem PD98IMG.zip rozpakowane z RUU i jakoś aktualizacja przeszła spod Hboot'a.

AAHK dał radę.

Edytowane przez czysty76

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co robie zle??? Cala procedura idzie dobrze aż jak chce wgrac nowego roma. Niby tez instaluje sie wszytko ale uruchamia sie ponownie i nic >:( dalej mam stare oprogramowanie. Co jest nie tak?? juz wszytko oki. mialem jakis badziewny rom ;)

Edytowane przez krzanu212

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

panowie, skad mam wziąc aahk skoro na xd juz go niema ... :( pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że ten program jest pierwszym krokiem do wgranie Custom Romu?

Wgrywam to, zgodnie z instrukcjami, równa się z odblokowaniem X rzeczy.

Wtedy wgrywam CWM, i ROM instaluje klasycznie, z Wipami formatami, itp., tak.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OcwiK

Tak

Wysyłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich. Proszę o pomoc dot. zrootowania DHD z wersją systemu 2.3.5 i oprogramowaniem 3.12.405.1. O ile wiem należy przeprowadzić downgrade systemu do starszej wersji. Uruchamiłem AAHK, który ściągnął plik systemowy w zip-ie na kartę SD telefonu, niestety podczas instalacji na wyświetlaczu DHD pojawia się informacja: "Main version is older; Update fail; Pres power to reboot. Gdzie popełniam błąd i czy da się coś z tym zrobić? Pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

1. Instalujemy sterowniki zawarte w paczce

2. W telefonie włączamy debugowanie USB i podłączamy go do kompa w trybie ładowania

3. Uruchamiamy hack-ace.cmd jako administrator, wybieramy 1 i enter, Cały proces zabiera około 5-6 minut

4. Potem możemy wgrać dowolny rom np. Android revolution, bez rozpakowywania wgrywamy na kartę pamięci telefonu, zmieniamy jego nazwę na update.zip, wyłączamy komórkę i wyjmujemy na chwilę baterię

5 wkładamy baterie i trzymając dolny przycisk głośności naciskamy power, wybieramy "recovery", potem "apply update from sdcard" i "yes -install" i po około 4 minutach mamy nowy soft w telefonie

do 4 punktu wszystko robię, tzn. jest tak jak u ciebie i jak już wejde w to recovery menu i robie drugą opcje recovery to pojawia sie logo htc i wyskakuje telefon z czerwonym trójkącikiem. zrootowałem go z użyciem aaht

Edytowane przez czysty76

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi