Skocz do zawartości
lulonen

MOD [TOOL] Advanced Ace Hack Kit (UPDATED 13-09-2011)

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałem w recovery czerwony trójkąt jak mój DHD nie był zrotowany ( choć wydawało się że jest, miałem supersu, root checker pokazywał że root jest ) ... spróbuj jeszcze raz go ''przepuścić'' przez AAKH tylko przez inną wersję tego programu, mi udało się zrootować mojego DHD korzystając z tego poradnika HTC Desire HD – Root, S-OFF oraz pełne odblokowanie | Android Recenzje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok, udało mi się pójść krok dalej, jak jestem w recovery i wyświetli telefon z trójkącikiem trzeba nacisnąć vol up + power i wchodzimy dalej, z tym że jak chciałem zrobić update to wyskakuje coś i telefon uruchamia się ponownie, w czym problem??? plik z systemem mam na karcie pamieci ze zmienioną nazwą na "update".zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak jak wspomniałem wyżej miałem tak samo, tylko ponowne ''przepuszczenie'' DHD przez AAKH rozwiązało problem... :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

przez którą wersję aakh go przepuszczałeś?ja mam 29102011

już z dwa razy go przepuszczałem, dwa razy zrobił to samo nie wiem co jest źle, być może tak jak mówisz, i mój nie zrootował się do końca?

Edytowane przez czysty76
    punkt regulaminu 4.6 ... lepiej odnieść sie do niku danego usera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi wszystko ruszyło dopiero przez tą wersję AAKH http://tau.shadowchild.nl/files/aahk-11092012.zip . Sam nie jestem pewny do końca co jest źle u Ciebie ale spróbować z inną wersją nie zaszkodzi :E jesteś pewny że wszystko w AAKH robisz dobrze?? polecam przed przystąpieniem do robienia roota ( i pewnie downgrade ) naładować telefon do 100%, przywrócić ustawienia fabryczne oraz wyłączyć wszelkiego rodzaju zapory na PC ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

link niestety nie działa, ja walcze dalej....

Edytowane przez czysty76

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

www.chomikuj .pl /Pogoda1996/Android (pousuwaj spacje) To masz tą wersje co podał kolega wyżej.Na innych hostingach ją pousuwali i niemożna znaleźć.

Jeżeli nie wiesz jak zrobić lub trzeba zrobić downgrade z powodu niemożliwości zrobienia roota na obecnym romie w tym linku http://forum.android.com.pl/f223/root-systemu-3-12-a-270444/ post 2 wszystko ładnie opsiane ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

przyczym jak to rozwiazales bo doszedlem do tego samego momentu?z bootloadera probuje zapodac mu starszy soft i wyskakuje ten main version is older

Edytowane przez czysty76

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie tez mam z tym problem ;/ i zaczyna mnie juz to dobijac ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Root Desire HD 2.3.5 Sense 3.0 w AAHK UPDATED 13-09-2011 aahk przeszedł do głównego ekranu kliknalem 1 rozpoczęło się rootowanie i downgrade- yes, po tym poprosił o flash ruu , po czym nastapil restart telefonu, wszystko było by ok, gdyby nie wpis na hboot, co spowodowalo pozostanie telefonu w poprzedniej wersji systemu (przed root) czyli dalej ten sam seryjny system.

h-bott

ACE PUT SHIP S-ON RL

HBOOT 2.00.0027

MICORP 0438

RADIO 26.14.04.28_M

EMMC BOOOT

SEP 7 2011

HBOOT MAIN VERSION IS OLDER

UPDATE FAIL

PRESS POWER TO REEBOT

51061023.jpg77868225.jpg60294479.jpg

http://forum.android.com.pl/f224/tool-advanced-ace-hack-kit-updated-13-09-2011-a-96143/index13.html#post1636503

http://forum.android.com.pl/f223/root-systemu-3-12-a-270444/#post2215574

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi