Skocz do zawartości
lulonen

MOD [TOOL] Advanced Ace Hack Kit (UPDATED 13-09-2011)

Rekomendowane odpowiedzi

Dod6

Hboot żeby radio wgrać? Ten program tego nie robi.

Aby sprawdzić, w bootloaderze musisz mieć ENG S-OFF, zamiast SHIP.

Wysłano z Desire HD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O to mógłbym prosić o podanie linku do Tutoriala z wgrywaniem hboot-a? Próbowałem nawet narzędziem UMT ale wyrzuca błąd. Chociaż o ile dobrze pamiętam (mogę się mylić) wgrywałem Radia z SHIP S-OFF. To możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    htrl

Witam,

Muszę się 'pochwalić', że zrobiłem cegłę z HTC Desire HD wyżej wymienionym sposobem. Niby wszystko się działo i działo, a po może 1,5 minuty wyświetlacz się zrobił czasrny i taki już pozostał. W cmd było coś napisane, że radio coś tam coś tam ok i proszę o cierpliwość. No i cegła. Macie może jakiś na to sposób, czy już mogę się pożegnać ze swoim telefonem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uruchomi się? Wejdzie w bootloadera?

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    htrl

Tak, uruchamia się. Ale zaraz zalewa na czarno i tak już zostaje.

Wejdzie w bootloadera? Chodzi o to, czy się włącza z wciśniętym minusem i power? Jeśli o to, to tak włącza się. Mam tam:

fastboot

recovery

factory reset

simlock

image crc

Jest jakaś nadzieja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dasz radę wejść w recovery? Jak tak to spokojna twoja rozczochrana.

Edit

Pobierz to

http://www.multiupload.com/AURLLESU5V

Wrzuć bezpośrednio na kartę pamięci, wejdź w bootloader i akceptuj instalacje, akceptacja to będzie vol down lub up nie pamiętam, może się uda :)

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk

Edytowane przez grzesiek1945

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    htrl

Witam,

Właśnie nie mogę, jak próbuje wejść do recovery, to restartuje się telefon i znowu pokazuje się ekran htc i znów wszystko robi się czarne i tak zostaje.

---------- Post dołączono o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Jeszcze przed chwilą na sucho spróbowałem wejść bez pobierania tego co wyżej mi napisałeś do bootloader, to wraca znowu do poprzedniego menu.

Ok, telefon działa, ale zaniosłem go do serwisu. Chłopaki działają cuda z HTC. Pozdrawiam

Edytowane przez htrl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ao.o

Szlag!!!

Miałem zupełnie normalnego DHD ze stockowym softem i zachciało mi się robić zrzuty ekranu (no, musiałem, służbowo). Zapodałem AAHK (po tym co się oczytałem wokół tematu rootowania działanie AAHK było niczym bajka o sofcie-samograju, który czyniąc czary robi dla swego pana niemal wszystko) i zrobiłem roota. I teraz już mi na razie zrzuty nie potrzebne, to mówię, zrobię sobie aktualizacje do 2.3.5, tym bardziej że mi już dawno zaproponowano. Pociągnąłem z automata megabajty, zgodziłem się na wszystko, nastąpił pierwszy restart i...

POJAWIŁ SIĘ WYKRZYKNIK Z NIEBIESKIM ROBOTEM OBOK. I nic, i telefon wisi.

Po wyjęciu baterii wszystko jest po staremu, ale żadna próba aktualizacji nie przeszła :/

Co mi ten AAHK zrobił? Czy to jest cena za magię jego działania?

PS: Przy okazji wyciągania baterii urwałem sobie przycisk głośności!!! :mad: Do serwisu nie oddam bo nie mogę zrobić tego update'u do oryginału, na allegro ceny 2cm przycisku są z kosmosu - wiecie może gdzie toto kupić tanio?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dod6

A po co Ci przywracać skoro są lepsze softy jak ten standardowy? :)

No ale jak już tak bardzo chcesz to wgraj RUU z poziomu PC i będziesz miał standardowy soft.

Widać źle klapkę złapałeś, tam jest takie wgłębienie na paznokieć :P Możesz napisać do serwisu o kosztorys, np wysłać zdjęcia i zapytać, bo nikt nie łyknie, że sam się ułamał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha, w sumie fakt z tym softem. Trochę OT będzie:

Czyli, muszę np. pobrać np ten: Official RUU_Ace_Sense30_S_HTC_WWE_3.12.405.1 STOCK ROOTED [ROM][DEC 8] Official RUU_Ace_Sense30_S_HTC_WWE_3.12.405.1 STOCK ROOTED - xda-developers (chcę mieć w miarę zbliżony do stockowego) i w ten sposób będę miał i roota i 2.3.5 z Sense 3?

Tylko pytanie - znajdę gdzieś jakąś instrukcję tu na forum do tego? Nigdy nie używałem Clockworka, nie wiem czym to grozi (w sensie czy usuwa wszystko z fona). Tam napisali, żeby zrobić full wipe - co to docholery znaczy, też nie wiem. Nie chcę tu robić OTa :[

Co do przycisku, znalazłem taki za 40 zł z przysyłką, trudno. Spróbuję sam wymienić. Dla przycisku nie chcę za bardzo rozstawać się z fonem.

Edytowane przez czysty76
    Nie uzywamy słowa dzięki do dziękowania jest sytem piwny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi