Skocz do zawartości
marek.93

[MOVE 5] Smartfon samoczynnie instauje aplikacje, przy połączeniu się z internetem pojawiają się różnego typu reklamy.

Rekomendowane odpowiedzi

Kontaktowałem się z K&M i dostałem takie info:
    "Witamy, dziękujemy za informację. W najbliższych dniach udostępnimy aktualizację systemu poprzez OTA, która pomoże wyeliminować ten problem. Pozdrawiamy"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otrzymał ktoś obiecaną aktualizację ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że nie. Napisałem do nich wczoraj w prywatnej wiadomości i wrzuciłem post na ich tablice (Karol Muzyk), możesz się dopisać. Specjalnie wymieniłem że czekam na obiecana aktualizacje która ma usunąć wgranego wirusa i opisałem sytuację, zero odzewu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Aktualizacja jest dostępna. Jeśli nie widzisz aktualizacji spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne i sprawdź jeszcze raz. Jeśli pojawi się okno, w którym musisz wyrazić zgodę na udostępnienie informacji o telefonie powinieneś to zatwierdzić. W przeciwnym razie aktualizacja zostanie zatrzymana."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie po sprawdzeniu czy jest aktualizacja ErrorCode-1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może reset pomoże tak jak opisali w wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raik0

Mi udało się zaktualizować, ale... nie rozwiązało to problemu samoistnie instalujących się apek (np. com.android.syshandler, wyświetla się komunikat o nieznanych źródłach).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to samo, czy komuś już udało się rozwiązać ten problem? Aplikacje nie instalują się same, bo mam zablokowane instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł, ale ciągle wyskakują pytania o instalowanie. Konkretnie: com.android.syshandler, com.android.helper.patc...., DU Bettery Saver (mimo, że ta aplikacja nie była wcześniej instalowana), Superb Cleaner. 

Edytowane przez adamdroid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie mam czasu teraz aktualizacji zrobić, ale piszcie na tablicy u nich i prywatne wiadomości. Na forum nie odpiszą, olewka, ale na ich FB nie moga sobie pozwolić na milczenie o tym, że w ich telefonie jest wirus... Zachęcam do pisania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie może skąd ściągnąć soft, żeby wgrać samodzielnie ? Te reklamy i samo instalujące się apki to tragedia !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi