Skocz do zawartości
Przemyks

Foldermount Links2sd gl to sd - co wybrać? co najlepsze?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie która z tych aplikacji jest najlepsza tzn. Która jest najprostsza w obsłudze

Czy np. do foldermount muszę też mieć zainstalowany sdfix?

Apps2sd też wymaga takiego podziału karty jak links2sd na dwie partycje?Robi się to tak samo?

Foldermount żeby wykupić wersje premium muszę zainstalować najpierw darmową aplikacje a potem zrobić upgrade do płatnej bo jak byłem na stronie gp to nie było opcji do wykupienia.

Mogę w foldermount od razu przenieść aplikacje na kartę sd bo z tego co czytałem to wyglądało to tak że najpierw przenoszę aplikacje do pamięci wew. a dopiero potem mogę przenieść na zew. kartę. A chodzi mi o to że nie mam już w telefonie miejsca na pamięci wew. Nie mam możliwości żeby zainstalować na wew a potem przenieść do zew. Można tak zrobić żeby od razu było w wew?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Apps2sd - Vicky Bonick - wszystko w jednym, chyba jeszcze darmowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A powiedz mi czy z tym apps2sd też trzeba tak dzielić kartę sd jak w link2sd. I czym różni się apps2sd od wersji pro. A w foldermount żeby kupić wersje pro muszę najpierw kupić darmową wersje a potem upgrade? Z tym próbowałem ale chyba nie działa SDFix: KitKat Writable MicroSD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Masz lg g3s? Jaka wersja androida?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak mam Lg g3s wersja 4.4.2 wer. oprogramowania v10e-260-03 tel. z brandem orange roota robiłem purpledrake

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Czemu nie wgrasz sobie 5.0.2? Cm 12~13?

Jeśli sdfix nie działa to żadna z wymienionych nie będzie działać (może link2sd+ z partycjami 40/60%). Root checker pokazuje root?

Sdfix należy zainstalować - uruchomić - kliknąć fix.

Wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest l2sd+ ze sklepu. Działa do 5.1.

Tu zajrzyj:

Root i sdfix(sklep), następnie "link2sd plus" lub "apps2sd"

http://forum.android.com.pl/topic/58839-tutorial-link2sd-czyli-jak-zaoszczędzić-miejsce-w-pamięci-telefonu-przenosząc-aplikacje-na-sd/page-19

Str 19 #185; s. 20 #194; s. 27 #263.

Apps2sd

https://play.google.com/store/apps/details?id=in.co.pricealert.apps2sd&hl=pl

Edytowane przez dzidexx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Root checker pokazuje gratulacje dostęp do roota jest prawidłowy. Roota robiłem według tego poradnika http://forum.android.com.pl/topic/187842-purpledrake-lite-osx-linux-windows/ . Tylko 5 punktu nie zrobiłem czyli nie instalowałem super su i busyboxa.

A odpowiesz mi na pytanie czy w apps2sd też trzeba tak jak w links2sd dzielić kartę? Czy według tego poradnika o links2sd mogę to robić czy jest on już nieaktualny bo chyba z 2012 czy 2013 roku

Oprogramowanie do g3s jest takie samo jak do g3 czy np mogę robić jak sposoby na g3. A te sposoby z links2sd apps2sd są uniwersalne czyli działają na większość smartfonów? 

A gdzieś czytałem że ten sdfix jest najprostszym sposobem ale działa tylko na 4.4. Czy on musi być z czymś połączony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Zgłębiać nie będę.

Punkt 5 mówi o zainstalowaniu super user lub supersu - bez takiej apki czym przyznajesz/odmawiasz uprawnień?

Bez supersu root może jest, tylko nie działa dostęp.

Wszystkie apki ww potrzebują uprawnień, apps2sd dodatkowo busybox.

Opis do link2sd podałem aktualny, twój root trochę nieświeży. Widzę dwa nowsze wątki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi