Skocz do zawartości
anhen

Wyświetlacz miejscami nie reaguje

Rekomendowane odpowiedzi

anhen

Cześć

Mam problem z wyświetlaczem w meizu mx4. Nie działa dotyk mniej więcej na środku ekranu (w aplikacji telefon nie mogę wpisać górnego rządka cyfr). W przeszłości zdarzało się że ekran "wariował', wyświetlało się jakby elementy były przyciskane, skakał. Teraz czasem ekran działa cały a czasem nie działa wyżej wspomniany obszar na środku. Mam wersję I, telefon kupiony od polskiego dystrybutora. Problemy z ekranem wyglądały mi na błąd systemu a nie ekranu, jednak po aktualizacji do 4.5.7I problem pozostał.

Ktoś ma pomysł co z tym zrobić? Czy zmiana na wersję A i aktualizacja pomoże? 

Uprzedzam że jestem elektronicznym laikiem ;) więc proszę prostym językiem.

Edytowane przez anhen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmiana firmware nic nie da niestety. Skoro masz ciagle w tym samym miejscu niedzialajacy ekran to tylko gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojted

Jeżeli robiłeś aktualizację z czyszczeniem danych użytkownika to zmiana firmware na pewno nie pomoże. Mnie też wygląda to na jakieś fizyczne uszkodzenie.

Wysłane z mojego MX4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    anhen

Dzięki za odpowiedzi! Trzeba będzie odesłać do serwisu.. Swoją drogą wiecie jak ustosunkowują się do naprawy takich rzeczy w ramach gwarancji? Wiadomo że powinni naprawić :D ale ostatnio coraz częściej producenci powołują się na  "zniszczenia z powodu niewłaściwego użytkowania" 

Edytowane przez anhen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi