Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

tomonekk

Oryginalne etui dot view rysuje telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na początku marca zakupiłem telefon HTC Desire 820 wraz z etui dot view w sklepie Saturn.

Etui to jest oryginalne. Niestety, po 20 dniach korzystania postanowiłem zobaczyć jak wygląda on bez owego etui.

Telefon ma na pleckach pionową ryskę - przez całą długość. Wyrysowana została linia która przedstawia kant materiału, który łączy przednią klapkę z tylną częścią etui...

Wyżej wymieniony element ma ostrą krawędź - Czy Wasze egzemplarze "ochrony telefonu" też powodują rysowanie się obudowy?

Dodam, że rysę tę widać pod pewnym kątem względem światła - słońca / żarówki (lśni się).

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niestety nie pomaga :/ delikatna pasta poleska ładnie starła mikro rysy w ćwiartce telefonu ale tego odciśnięcia/wyrysowania nie połknęła - trudno... trafił mi się egzemplarz z ostrzejszą krawędzią

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to widzę, że masz nerwicę natręctw na porównywalnym poziomie ;)

Rzeczywiście pod odpowiednim (albo właśnie nieodpowiednim) kątem widać ten ślad. U mnie jednak to nie jest ciągła rysa a kilka krótkich.

Ja ostatnio zauważyłem że na środku dot view, w miejscu gdzie odbieram i kończę połączenia pojawiło się lekkie odbarwienie (oczywiście widoczne w odpowiednim świetle).

Innymi słowy - trzeba dać na luz :)

Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi