Skocz do zawartości
Kornel

Notoryczny brak pamięci RAM oraz zabijanie aplikacji w tle

Rekomendowane odpowiedzi

Kornel

U mnie to wygląda tak.

post-48997-0-50841200-1458767504_thumb.pngpost-48997-0-31345700-1458767522_thumb.png

Z czego wynika, że najwięcej żżerają aplikacje systemowe. W tym zestawieniu widać ode mnie jedynie messenger, snapchat i chrome

Edytowane przez Kornel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do wszystkich którzy myślą że z g3 nie da rady zrobić telefonu z dobrym multitaskingiem

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mackus

To potwierdza co pisałem wcześniej na temat wolnegu ramu, jest wolny ram jest multitasking, nie ma jest przeładowanie wieczne aplikacji. Na stocku czy fulmics to jest nie możliwe, na okrojonych, czystych andkach owszem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kornel

LG wstyd.. Tak zmaścić soft. No będę sobie radził naokoło w jakiś sposób. Aplikacja memory locker + greenify pozwalają na w miare komfortową pracę z urządzeniem. W ustawieniach supersu trzeba tylko wyłączyć powiadomienia od memory lockera bo można spazmów dostać:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Kornel

Tak tak tak, pisałem już o tym nie raz. 

Nie istnieje w tym telefonie multitasking (nawet ta opcja przypięcia aplikacji w 6.0 nic nie daje). Jestem w tapatalk czytam temat, przechodzę do sms i już nie ma do czego wrócić bo wyrzuca z tapatalka. Chrome to samo, Feedly to samo.

6.0 przyniósł ogromny skok w wydajności ale zarządzania pamięcią jak nie było tak nie ma.

A osoby piszące o 4GB niech się pukną w czoło. Od 512 MB piszą kup 1GB bedzie dobrze, kup 2GB będzie dobrze, czekam na kup 12GB i będzie dobrze... :)

Przecież na PC mam skromne 4GB i jakby to tak działało jak na LG to nie dałoby sie korzystać z komputera. Macie włączonego Chroma, po kilka kart, jakies aplikacje i coś Wam się zamyka w Windows? NIE!!

Edytowane przez lucass3
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mackus

@@lucass3 dla tej nakładki w takiej formie jakiej jest to minimum 3gb a i 4gb by nie zaszkodziło:) co innego gdyby była lepsza optymalizacja, wtedy 2gb jak niegdys zapewniałoby nie ograniczony multitasking. Przy moich ustawiniach, mam multitasking, spokojnie trzyma 2 karty chrome w trybie deskopt, aplikacje sms, galerie, muzyke itp... Ale wcześniej był dramat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zelos156

Czemu nie sprzedasz tego telefonu i nie kupisz czegoś innego, coś co za tą cenę ma lepszy multitasking?

Porównanie ramow w windows do tego co jest telefonie... Ej Boże Boże. Że wam się chce takie głupoty...

X0SP

Edytowane przez zelos156

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mackus

@@zelos156 ja nie sprzedaję bo multitasking to nie jedyna rzecz w tym telefonie a w tym temacie dyskutujemy właśnie o multitaskingu, więc skończ już złośliwości. W tej cenie nie kupię nic lepszego, tzn.  z lepszym multitaskingiewm by się pewnie udało, ale już na pewno nie z takim wyświetlaczem,cpu,gpu,aparatem itp ;)

Multitasking da się w miarę ogarnąć na tym fonie, ale nie jest tak różowo jak piszesz, pozatym kazdy może sobie porównywać wrażenia czy to z windowsem, androidem, iphonem

Edytowane przez mackus
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kornel

Może delikatnie odkopuję temat, ale to woła o pomstę do nieba, macie tak samo? 0,00 to są żarty

post-48997-0-64627300-1460408712_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz chyba jakiś błędny odczyt ponieważ masz napisane że użycie wyności 159 Mb a pamięć masz 1.8 Gb więc praktycznie cały ram wolny.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Vivaldi33

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi