Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

helganin

Kilka problemów z SSW3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kupiłem ostatnio SmartWatch 3 i mam z nim kilka problemów.

-nie wykrywa go program Sony PC Companion

-nie da rady połączyć się wifi, zegarek wymaga aby wpisać na telefonie hasło które wpisuje i podaje że jest błędne choć jest prawidłowe

-można zmienić napis "ok google"? jest na głównym ekranie i mnie irytuje

-jak ustawić aby po oddaleniu telefonu od zegarka, zegarek alarmował? potrzebna do tego lokalizacja?

-da radę ustawiać, kasować czy dodawać programy na zegarku? bo te które mam są mi nie potrzebne typu np: agenda, fit oraz kilka innych. 

-przy próbie napisania sms w ramach odpowiedzi pojawia mi się napis: "Can't Reach Google at the Moment" i nie można odpisać

Edytowane przez Kr!stov
    Drobne poprawki tekstu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bonzik

zaktualizuj soft tyle razy ile da rady, u mnie wraz z nowymi aktualizacjami znikały problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xanth

Powiedz na głos "Ok Google" kilka razy (zazwyczaj 3 razy wystarcza) i napis zniknie.

Wysłane z Tapatalka.

Edytowane przez Kr!stov
    Poprawki tekstu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że z tego zegarka nie ma żadnej korzyści. To po prostu jeszcze gadżet. Za kilka lat to może będzie przedłużenie telefonu ale na ten moment to droga zabawka (gadżet).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

Wszystko zależy od potrzeb. Ja widzę same korzyści. Mam zrzut z endomondo statystyk treningu, połączenie z pulsometrem, rano budzi mnie wibracjami, jak coś robię na zewnątrz korzystam z połączenia wi-fi i mam powiadomienia z dala od telefonu będąc poza zasięgiem bt.

Zapomniałem o interwałach podczas treningu:)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez horde

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bonzik

@up

Mi też przypadł zegareczek do gustu, wczoraj przetestowałem go na siłowni i naprawdę świetny gadżet. Puls i statystyki z treningu mam prosto z nadgarstka, mogę trzymać odpowiednie strefy tętna bez zerkania na telefon itp itd.

Po prostu trzeba go ogarnąć i poznać funkcję. Jest masa aplikacji ułatwiających życie i trening, ale jak wiadomo nie każdemu przypadnie do gustu i będze potrafił wykorzystać jego potencjał.

Edytowane przez Kr!stov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Xanth dziękuję Ci za tą informację.

@@helganin z tym wifi też jeszcze do ładu nie doszedłem Ale co do kasowania aplikacji tego jeszcze nie ma, ale w Sony smartwatch 2 była opcja wyłaczenia.

Teraz ogólne; wiecie może kiedy wyjdzie nowy Android wear z językiem polskim bo narazie nie umiem znaleźć dokładnych informacji na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    makrz

Dnia 31.03.2016 o 19:53, PATRYKI8 napisał:

@@Xanth dziękuję Ci za tą informację.
    @@helganin z tym wifi też jeszcze do ładu nie doszedłem Ale co do kasowania aplikacji tego jeszcze nie ma, ale w Sony smartwatch 2 była opcja wyłaczenia.
    Teraz ogólne; wiecie może kiedy wyjdzie nowy Android wear z językiem polskim bo narazie nie umiem znaleźć dokładnych informacji na ten temat.

Nowy android z j. polskim już jest.

Edytowane przez Kr!stov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

kupiłem ostatnio SmartWatch 3 i mam z nim kilka problemów.

-nie wykrywa go program Sony PC Companion

-nie da rady połączyć się wifi, zegarek wymaga aby wpisać na telefonie hasło które wpisuje i podaje że jest błędne choć jest prawidłowe

-można zmienić napisać ok google? jest na głównym ekranie i mnie irytuje

-jak ustawić aby po oddaleniu telefonu od zegarka, zegarek alarmował? potrzebna do tego lokalizacja?

-da radę ustawiać, kasować czy dodawać programy na zegarku? bo te które są są mi nie potrzebne typu np: agenda, fit oraz kilka innych. 

-przy próbie napisania sms w ramach odpowiedzi pojawia mi się napis: "Can't Reach Google at the Moment" i nie można odpisać

-PC Companion go wykryje ale dopiero jak go wyłączysz i podczas włączania będziesz cały czas trzymał przycisk i pokaże ci się zdjęcie z podpięciem kabla do zegarka,

- "ok google" się dało wyłączyć w którejś aplikacji wyglądu tarczy zegarka (nie pamiętam nazwy) i w tedy wyłączało na każdej tarczy zegarka,

- można dodawać aplikacja i kasować (kasować można tylko te które sam dodałeś)

- "Can't Reach Google at the Moment" się pojawia jak nie masz połączenia z internetem (lum masz uruchomiony tryb oszczędzania energii). Jak włączysz wi-fi na zegarku to internet na telefonie nie będzie miał znaczenia,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wersje 1.3.0.21 i nie mogę dokonać aktualizacji w żaden sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi