Skocz do zawartości
ShoRtie

LG G4s Dual - Pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

ShoRtie

A jak z ekranem i jego jakością ? Ja bawiłem się nim w Media to ciężko było porównać przeglądając same menu. Najbardziej się o baterie boje l90 ma czas czuwania 960h i przy mooim użytkowaniu i podswietleniu na 30% trzyma mi od 3do 5 dni tutaj niby jest 360h i np taki S5 ma wieksza baterie a taki sam czas podany wiec mysle, ze do tych 3 dni spokojnie wytrzyma samego pisania i sprawdzania pogody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie osobiście wytrzymał najdłużej 3 dni,ale w cyklu mieszanym,czyli trochę internetu,trochę rozmów itd,jeśli siedzisz na necie dużo i bawisz się często telefonem spodziewj się jednego dnia...Ekran full hd 5.2 cala jednak trochę zasobów pożera,ale jest jedną z największych zalet,wiadomo,że lg l90 to zupełnie inna półka,nie ten ekran,nie te bebechy itd...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

Na telefonie nie gram, na necie czasem posiedze pare minut w drodze do pracy a tak to tylko pogode kilka razy na dzien aktualizuje i kilkadziesiat smsow na dzien wiec nie powinno byc zle.

Szkoda, ze LG ma taki maly wybor telefonow bo wszystko praktycznie siedzi  na Snapdragon 400 i 410 z 1GB ramu i tylko zmieniaja 4,7 i 5 cali.

Edytowane przez ShoRtie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten akurat jest bardzo płynny,zero zacinek i ma niezłe parametry,teraz wchodzą nowe jak np. LG  k10 ,już mocniejsze będą troszkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

A jak aparacik bo przed wizyta w Media byłem zawiedziony, że ma tylko 8mega aparat ale potem podczas zabawy zauważyłem jasny obiektyw 1.8 i bardzo sprawny AF a jak z jakością do L90 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie aprat //ciach// ,nie różni się w ogoóle od tego ,co miałem w lg g2,szybciej łapie ostrość na af mimo iż to tylko 8mpx i ręczny tryb ostry jak brzytwa,ni emiałem lg l90 więc nie mogę porównać,ale pewnie jest lepiej

Edytowane przez kamil79123
    Usunąłem wulgryzm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę spokojnie porównać aparat w Lg4s jest o niebo lepszy. 8 mpx nie jest równe 8 mpx, pamiętacje o tym. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

Tak bo liczy sie rozmiar matrycy a tym LG sie nie chwali w tym modelu i duzo lepsze swiatło 1.8 i tu znowu w L90 nie wiadomo jakie jest. Tak samo jak LG nie podało co jest na froncie za szkło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie gorilla glass 2 w lg l90 a w g4s 3,ale kto ich tam wie...:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

A jak wygląda sprawa z rootem na G4s w wersji dual sim na andku 5.1.1 chodzi mi o to czy są ze zrotowaniem jakieś większe instrukcje czy da się go wykonać za pomocą jednego kliknięcia w programie? a jeśli tak to jak wygląda sprawa z Xposed po ewentualnym zrootowaniu czy testowaliście i działa?

Dlaczego pytam? Bo mam zamiar kupić sobie nowego G4s w wersji dual sim lub do wyboru mam również Galaxy S4 VE w idealnym stanie jak nówka za około 100zł drożej od LG,więc nie wiem czy będzie sens brać LG jeżeli mają być problemy z rootem bo S4 już kiedyś rootowałem i była to bułka z masłem dla mnie :D:)

A jeszcze zapytam który byście wybrali na moim miejscu bo wydaje mi się że LG ma wydajniejsze wnętrzności od S4 na snapie 600 Krait 4x1.9GHZ i adreno 320.

Edytowane przez kamil79123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi