Skocz do zawartości
ShoRtie

LG G4s Dual - Pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

p2225

U siebie nie znalazłem takiej opcji. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@p2225: Dzięki za info. Tak też myślałem. Z niewiadomych powodów LG G4s został pozbawiony kilku funkcji.

Mnie najbardziej wkurza:

1. brak czujnika światła (rozwiązanie z Lux Dash mi nie odpowiada, bo ocena poziomu oświetlenia za pomocą kamery ma swoje wady, poza tym apka jak jest aktywna blokuje klawisz instaluj przy instalacji aplikacji)

2. brak USB OTG (toż to skandal)

3. brak wsparcia dla miracast.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p2225

Ja mam jeszcze jedną ogromną wadę. Na LG G4s nie można zainstalować aplikacji Google Cardboard. W aplikacji Youtube nie działa przesuwanie obrazu 360* innym sposobem niż przesunięciem palcem po ekranie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@@walek75

Jest tylko DLNA

[Dodano: 20 maj 2016 - 08:48]

Może mi ktoś powiedzieć, czy w  Ustawienia/Sieci/Udostępnij & połącz/ znajduje się opcja ekranu zdalnego Miracast ?

Ja mam już trochę scustomizowany telefon (Xposed, wywalone lub zaktualizowane/odexowane apki z /SYSTEM) i nie wiem, czy to wina mojej ingerencji, czy po prostu brak jest wsparcia dla udostępniania ekranu przez Miracast w LG G4S.

Jest tylko DLNA

Edytowane przez bartekc00
    przeniosłem do odpowiedniego tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do Google Cardboard, to działa znakomicie, problemem jest, że Gogle dla naszego modelu nie udostępnia go w PlayStore.

Pobrałem apk na innym telefonie, zainstalowałem na LG G4S i śmiga aż miło (nie mam niestety kartonika więc efekt dla mnie jest taki sobie ;) )

Plik może zaciągnąć tu: http://catshare.net/kvCgVNLXa110iQ1b

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p2225
    Napisano (edytowane)

Tak myślałem żeby zainstalować, ale nie chciało mi się bawić w szukanie tego po necie. Dzięki za plik :)

Edytowane przez p2225

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie działania dual sima w tym telefonie. Czy jak będę miał karte Playa do rozmów itp. i karte Aero 2 do internetu to czy to będzie działać równocześnie?? Czy bedzie trzeba przelaczac karty?? Czyli jak będę korzystał z internetu to będę niedostępny i nikt sie do mnie nie dodzwoni. Jak to dziala w tym telefonie???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@krychol83 będzie śmigać normalnie i aero i druga karta i będziesz spokojnie mógł korzystać z rozmów i aero :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki. Chcę zamienić G4c na G4s. Chce mieć szybszy telefon z wieksza pamięcią RAM i oczywiście tak bardzo dla mnie brakującą funckcją qslide do której sie przyzwyczaiłem gdy mialem L90 i której brakuje w G4c. No i oczywiscie opcja dual sim ktora sie wydaje swietnym rozwiązaniem. Jedynie mnie martwi bateria ale zobaczymy.

Sprawdzał ktoś czy bateria z innego modelu Lg pasuje moze z G4c???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

Ja mam lepszy pomysł LG Vista ma baterie 3200mAh model BL-47TH i moim zdaniem wszystkie modele baterii BL będa pasowały bo to te same wymiary i napiecie a rozniace sie pojemnoscia. Dzis jak sie uda to sprawdze z LG Magna 5400mAh  BL-54SH to ta sama co w G4C. Jak sie uda to kupuje od razu ta 3200mAh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi