Skocz do zawartości
allgreen

Nie mogę sparować telefonu z smartwachatchem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z racji na niecodzienny problem przy raczej jeszcze małej ilości użytkowników (jak mnie się zdaje) androiod wear a tym bardziej ASUS ZenWatch 1 generacji, przedstawię może ten problem tu, bo wcześniej opisywany w odpowiednim dziale do smartwacha, ale słaby odzew. Z moich info wynika, że problem dotyczy samego androida.

Generalnie w skrócie po przywróceniu Myphone Luna (stockowy system 4.4.2) do ustawień fabrycznych (lekkie problemy ze stabilnością) a więc i skasowaniu aplikacji i wszelakich połączeń i ponownym wgraniu apki AW nie mogę ponownie sparować mojego telefonu z smartwachem ASUS ZenWatch ‏(WI500Q)

Podczas próby parowania w aw występuje taki komunikat:

post-106929-0-99450200-1458865006_thumb.png

Przewertowałem chyba cały internet  szukając nawet na zagranicznych forach. Niestety nic nie znalazłem. Oprócz info, że najlepiej wgrać nowy system lub od nowa stary gdzieniegdzie wytłumaczone, że  Kit Kat miał nieco syf z ustawieniami BT a gdzie indziej, że to czasem przypadłość MP Luna, która oryginalnie jest na 4,4 czyli problem generalnie systemowy. Jednak czy jest jakaś inna możliwość? I dlaczego stało się to resecie do ustawień fabrycznych?

A i problem dotyczy stricte mojej luny, bo na samsungu z androidem 4.2  już działa bez zająknięcia. 

Wielokrotnie przywracane ustawienia i na smartwachu i na lunie, wszytko zaktualizowane i robione według ogólnych instrukcji.

Za jakiekolwiek rady z góry dziękuję :)

Edytowane przez Mattonemarsh
    Poprawa tytułu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Tracera Liberto S1 i z Luna wszystko mu pasilo a juz z jiaju s3 niestety nie za bardzo (czasem caly dzien jest sparowany a czasem potrafi kilka razy rozlaczyc) dlatego robi teraz za elektronika. Sprobuj rowniez przywrocic ust syst smartwatchowi bo byc moze ma w ustawieniach zapamietane poprzednie sparowanie. Wina niejako lezy po obydwu stronach i nic z tym noe zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak pisałem wcześniej:

Wielokrotnie przywracane ustawienia i na smartwachu i na lunie

Nie wiem czy się dobrze zrozumieliśmy. Mi się zegarek nie rozłącza, tylko w ogóle nie chce sparować. Chodzi o to pierwsze parowanie co w przypadku android wear powoduje, że zegarek nie działa normalnie póki się ten "pierwszy"raz nie sparuje z domyślnym telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi