Skocz do zawartości
lulonen

ROM [ROM][14-11-2011]RCMix3d Runny v.4.0 [PROJEKT PORZUCONY]

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wydaje że to zależy od ustawienia taktowania procesora.Jak macie ustawione taktowanie najniższe na 245 to się nie dziwcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dod6

Przecież ja mam na wygaszonym ekranie 230-614 ondemand oO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem czy to OT, ale co tam

myślę, że nie będziecie zadowoleni z ostatnich wieści od @capy'ego...

cytat z xda:

"no v5 coming, tired of dhd and how things work around here, gonna save up for a new device and cook for that" (i tłumaczenie na polski dla adminów, żeby nie było gadania, wklejone z googletranslate, przez co jest bardzo pomocne i na pewno ułatwi zrozumienie o co chodzi: "nie v5 najbliższych zmęczony DHD i jak to wszystko działa tu, uratuje się na nowe urządzenie i gotować, że")

cytat z twiter'a:

"done with dhd and those devices, let the "super" devs cook for it" (i nieszczęsne tłumaczenie: "wykonane z DHD i te urządzenia, niech "super" twórców gotować dla niego")

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli nici z v5... A tyle było czekania...

Wysłano z Desire HD z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kosciu

"no v5 coming, tired of dhd and how things work around here, gonna save up for a new device and cook for that" - nie będzie 5, jestem znudzony dhd i tym co się tutaj dzieje (domyślam się że w wątku na xda?) zaoszczędzę na nowe urządzenie i będę szykował (ROM'y) dla niego.

kurka. a ja się spodziewałem czegoś lada dzień, bo ostatnio mi się 4.0 zdestabilizował :( chyba przesiadka na coś innego (tylko co?) skoro ten projekt zostaje zarzucony, bo na nowy telefon na razie nie zaoszczędzę jak autorzy romu :zawstydzony:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dod6

Kurde! Skoro tak to poczekam aż mike zrobi coś z Sense 3.5... Albo 4.0.

Zresztą jakbym umiał to bym Wam coś poklektał, ale nie znam się na tym :(

btw. Dziś yt nie działało z wyłączonym ekranem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie, skoro o v4 w zasadzie juz wszytko powiedziano, a v5 póki co nie bedzie - temat mozna uznać za zamknięty.

Jeśli pojawi się kolejna wersja romu z androidem 2.3.x temat otworzę. Jesli nastepnym romem capiego bedzie oparty na ICS wtedy lepiej bedzie załozyc nowy temat - mam nadzieje, że porzadnie opublikowany ( nie tylko goły link z xda i wklejki angielskie - taki spam mozna sobie darować!).

kosciu drugi raz juz nauczył bartolinia języka polskiego:D brawo!

Edytowane przez piyoter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.