Skocz do zawartości
lulonen

ROM [ROM][14-11-2011]RCMix3d Runny v.4.0 [PROJEKT PORZUCONY]

Rekomendowane odpowiedzi

z odtwarzaniem 720 w galerii też coś nie tak napisali,capy sprawdzał i napisał

i recorded and played back 720p just fine.......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witaj, witaj. Ja tak od 6 lat flashuję ;-) Pamiętam jak z XDA się romy pobierało poprzez FTP. Ciekawe czy to jest uleczalne.

...i poszło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris72
    @kris72 co do rozdziałki to tu problemów nie powinno być bo runnymede ma rodziałkę identyczną jak DesireHD więc i wszystko będzie dopasowane tak jak chciało HTC (gorzej z Sensation, na które team musiał wszystko wzmieniać)

bartolinio chodzi mi o to ze naokolo ekranu jest taka delikatna przerwa miedzy wyswietolanym obrazem a ta czarna obwodka od DHD i narozniki sa zaokraglone.na innych romach tego nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    z odtwarzaniem 720 w galerii też coś nie tak napisali,capy sprawdzał i napisał

dobra, sam sprawdzę i dam wam znać jak to u mnie wygląda. Będzie na najnowszym radiu. Ponieważ nic nie pisali o ril to dorzucę.

swoją szosą jak sprawdzić jaki ril siedzi w romie? W WM było łatwiej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

post-49853-14255699132578_thumb.png

stock batt %

stock batt % + low brightess

zastosowane poziomy podświetlenia w modzie nr 2:

35

45

55

80

110

135

155

175

210

255

na wszelki wypadek zrób backup przed wrzuceniem tego moda

@kris72 nigdy czegoś podobnego nie zauważyłem, ale możliwe, że jestem mało spostrzegawczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie, wygląda "po staremu"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Faktycznie, wygląda "po staremu"

tyle tylko z odczucia.....napisz coś więcej,szybkość,płynność...karuzela jak :P ,nie laguje...o błędach już wiem..:)

P.S. szykuje się v1.1 może dzisiaj :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to forum wariuje. napisałem a post się rozpłynął ;-(

na początek małe rozczarowanie bo niemozność zalogowania się do htc sense trochę utrudnia możliwość sprawdzenia "wszystkiego". To jednak pomoc wina HTC (robią jakieś modernizacje).

Nie działa także widget z samouczkami od htc. Miejmy nadzieję, że z tego samego powodu.

Tak narazie jest szybko i płynnie. Nie moge sprawdzić wifi i bt narazie ale lagi w mojej ulubionej ostatnio grze drag racing tutaj nie wystepują. <jupi>. To takie sense 3.0 z widgetami od 3.5. Spodziewałem się troszkę więcej, sądziłem że skrywają się tutaj kolejne nowości, których narazie nie odnalazłem ale bede dalej szukać.

W każdym razie jeżeli chodzi o szybkość - jest dobrze. Na starcie po przywróceniu appsów i ustawień z titanium - było 160 mega wolnego. Nie jest więc źle.

---------- Post dołączono o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Z placu boju:

720p playback - działa. Można nagrywać i odtwarzać.

music player no Dolby/SRS and crashes when playing with beats audio setting - trik przy podłączonych słuchawkach zmienić kilka utworów i zacznie działać.

kamera działa o ile wyłączymy nagrywanie stereo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oj oj oj z tego co czytam to GPS nie działa,to dla mnie najgorszy babol :mad:co z tym robić..piszą, że żaden fix nie pomaga :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i bad news - nie działa gps.

edit: spóźniłem się z wpisem. Akurat przez najbliższe dni nie potrzebuję. Do weekendu na pewno wyjdzie fix ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x