Skocz do zawartości
lulonen

[ROM][14-11-2011]RCMix3d Runny v.4.0 [PROJEKT PORZUCONY]

Rekomendowane odpowiedzi

jdSkSazUyM2ql.jpg

Są gusta i guściki, u mnie wygląda dashboard tak, tapety się zmieniają co chwila i jestem zadowolony ;-)

Edytowane przez lulonen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie wrzuciłem sobie ten ROM, już dłużej nie mogłem wytrzymać :) i jedna rzecz mnie zastanawia, też macie gó*****y zasięg sieci komórkowej?

Edytowane przez bartolinio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy, który zasięg. Niby 3g/gsm podaje mniej kresek ale zawsze jest i jak sadzę dzięki temu mniej baterii zżera. Zasięg wifi działa dobrze.

Poza tym mam zasięg w garażu a żona z samsungiem nie i to jest dla mnie wyznacznikiem, że jest ok ;-)

Edytowane przez lulonen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    japre
    jdSkSazUyM2ql.jpg

Są gusta i guściki, u mnie wygląda dashboard tak, tapety się zmieniają co chwila i jestem zadowolony ;-)

Fajne to wygląda nawet. Rozumiem, ze quick links to trzeba wrzucać samemu i widget nie jest dostępny standardowo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po update do 1.1 może juz byc.

Ja do 1.0 ściągnąłem bliss moda z 3 posta w wątku na xda i usunąłem z paczki rosie.apk tak jak ktośtam polecił bo mi się spodobało. Teraz mały UOT górnej belki i mam przezroczystą górę i dół co chciałem uzyskać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    swat

Nie wiem jak w 1.1 ale w 1.0 była za duża rozdzielczość!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

800x480? ;)

widzieliście może jakieś nowe themy pod ten romik?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co to do grzyba jest "tryb zasilania" i "tryb uśpienia" w opcjach zasilania?

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk

edit:

zapodałem tryb uśpienia na noc (23:23 do 6:23) i wychodzi na to że co pół godziny łączy się z netem (chyba), przez te 7h spadło mi ponad 30% baterii więc o kant du*y ten tryb :P miałem nadzieję, że to automatyczne włączanie trybu samolotowego, niestety nie, więc nadal trzeba używać Timeriffic ;)

w ogóle mam wrażenie, że sporo za szybko leci bateria na tym ROMie, zwłaszcza z aktywnym wifi, na AR6.1 było zdecydowanie lepiej

inna sprawa, że nie trzyma mi połączenia wifi, powinno być aktywne cały czas, natomiast jak włączam tel. to okazuje się że wifi jest rozłączone, mimo że w zaawansowanych opcjach wifi mam wyłączone usypianie, wkurza mnie to

edit2:

v1.2

Streamplayer headset usage fixed (thx yener90)

RCTeam tweaks added (thx max, romanbb) on off crt ect lots of tweaks

Removed useless apps

Setupwizard images edited thx to new member sbryan

Htc sense login, to sync accounts fix (hub being updated by htc for runnymede, nothing we can do)

Gps fast lock config by crypted

Edytowane przez bartolinio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    japre

Wczoraj zainstalowałem i powiem tak, że rom ma w sobie moc. plusy: przypadła mi do gustu mała czcionka, szybkość działania/przewijania menu. Nowe widgety notatki i zadania. Filmy nagrywa w mp4, nowe opcje w kamerze. Ogólny powiew świeżości Sense 3.5.

Minusy ( głównie bugi do poprawienia): co jakiś czas samoczynny restart nie wiem czemu, panorama w aparacie nie działa, bateria słabo trzyma. Dla porównania VU 2.37 przy jasności ekranu na minimum, włączonym wifi pobiera jakieś 80-90 mA. Tutaj jakieś 20mA więcej. W spoczynku także więcej niż na VU.

Jak już pisałem rom ma w sobie potencjał i mam nadzieję że będzie rozwijany jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.