Skocz do zawartości
lulonen

ROM [ROM][14-11-2011]RCMix3d Runny v.4.0 [PROJEKT PORZUCONY]

Rekomendowane odpowiedzi

MaaNyy

@lulonen zmien również nazwe wątku na 1.2 :) bo tak to jak ktoś tylko sledzi nasze forum to nie wie ze wyszła nowa wersja jak patrzy na tematy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zorin

po wgraniu v1.2 wszystko wrociło do stanu jak bym wgrywał po wipe a tego nigdy nie robiłem jak aktualizowałem rom. tak bedzie za każdym razem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja fascynacja runnymede odeszła po zainstalowaniu 1.2.

Nie działał widget quick links, w ogóle nie bdziałały usługi htc sense, a więc połowa z nowości 3.5. Poza tym dla mnie benchmarkiem romu jest gra drag racing. Nie ma tam żadnej grafiki 3D a mimo to telefon w przypadku rcmixa 1.2 strasznie lagował.

Wróciłem na łono Unity 2.37 i poczekam aż naprawią to co trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    japre

Ja też wróciłem do VU 2.37 po dzisiejszej nocy jak bateria zjechała o 40% w ciągu kilku godzin. Żadnych ekstra aplikacji nie uruchomiłem. Telefon łapał też co jakiś czas samoczynny reset. Jak wyjdzie oficjalna baza to jak dla mnie będzie to najlepszy rom. Trzeba jednak poczekać trochę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaaNyy
    po wgraniu v1.2 wszystko wrociło do stanu jak bym wgrywał po wipe a tego nigdy nie robiłem jak aktualizowałem rom. tak bedzie za każdym razem?

Prawdopodobnie jest dodany auto Wipe do roomu żeby wszytsko działało a się nie nakładało po poprawkach w ostatnim romie od RCmix też to było z czasem zapewne to zniknie z tego roma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Co Wy piszecie...? 1.2 działa dużo stabilniej i szybciej niż 1.1 a już na pewno szybciej od VU. Nie wiem jak robicie Full Wipe i w jakim Recovery ale po poprawnie wykonanym, używając romu od wczoraj nie mam żadnych problemów opisanych przez Was tutaj. Używam go od wczoraj, odkąd się pojawił i zero problemów ze stabilnością lub prędkością. Nie gram w gry, więc nie wiem jak jego wydajność ale to co potrzebuje działa tak szybko jak powinien.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

potwierdzam

wersją 1.0/1.1 byłem rozczarowany, już lepsze wrażenie robił ROM bliss, natomiast 1.2 jest ok, nie mam żadnych problemów, działa lepiej niż AR 6.1, baterii nie oceniam bo za wcześnie na to, jedyne czego mi brakuje to głównego widżetu z bliss

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg. mnie to obecnie najlepszy rom, a sense 3.5 jest bardziej intuicyjne niz 3.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Dokładnie. W tej chwili najlepszy, najszybszy i najbardziej stabilny rom - poza oficjalnym - dla naszych DHD. SenseUi 3.5 jest bardziej przyjazne niż 3.0 i ma kilka fajnych rzeczy, których nie miały poprzedniczki. Dla mnie rewelacją ze strony HTC jest integracja aplikacji Evernote wraz z widgetami. Używałem a teraz z jeszcze większą przyjemnością jej używam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

yyyy z tą intuicyjnością to jedziecie ostro ;)

w którym miejscu/miejscach Sense 3.5 jest bardziej intuicyjne od 3.0??? :) chętnie poczytam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x