Skocz do zawartości
lulonen

ROM [ROM][14-11-2011]RCMix3d Runny v.4.0 [PROJEKT PORZUCONY]

Rekomendowane odpowiedzi

kris72

ja mam cos dziwna przypadlosc z romami od rcmixa co zainstaluje jakis rom to po przywracaniu aplikacji titanium backup nasatepuje restart telefonu i tak w kolko podasnie pinu ladowanie do ekranu glownego lub tez do wyboru launchera i zawieszenie telefonu,restart.

obojetnie czy zrobie przywracanie pelne czy tylko samych aplikacji bez danych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rozwiązanie jest proste, nie przywracaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu
    yyyy z tą intuicyjnością to jedziecie ostro ;)

w którym miejscu/miejscach Sense 3.5 jest bardziej intuicyjne od 3.0??? :) chętnie poczytam

Nie napisałem, że jest bardziej intuicyjny, tylko bardziej przyjazny, ale:

- Facebook jest jeden. Logujesz się raz i jesteś od razu w Friendstream i Facebook for Android

- personalizacja ekranu jest podzielona na odrębne kategorie a nie wszystko w jednym worku

- można usunąć pulpit i w końcu używać mniej niż 7

- aplikacja Notatki połączona z Evernote - nie ma konieczności instalowania zewnętrznych aplikacji - synchronizacja notatek z serwerem

- aplikacja Zadania - j.w.

- Facebook chat

- możliwość skanowania Barcode bez zewnętrznej aplikacji

- dialer ma wszystkie zakładki od razu na dole, bez konieczności wciskania "menu"

- monitor wykorzystania zasobów - licznik danych, minut, smsów

- bardziej rozbudowane funkcje zasilania

... to rzeczy, które od razu przychodzą mi do głowy. Może jest coś jeszcze.

Jeśli jakaś z tych rzeczy była już w Sense 3.0 to z góry przepraszam - nie kojarzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ze zdecydowaną większością się zgadzam tyle, że to nie są wypunktowane "większe intuicyjności" tylko nowości ;) a mnie zaintrygowała właśnie ta rzekoma poprawa intuicyjności :P wiem czepiam się...

większość nowości wyszła zdecydowanie na plus, choć niektóre rzeczy niekoniecznie

np. rozbudowane opcje zasilania to akurat mi się nie podobają bo są dziwne i niejasne, zdecydowanie mniej intuicyjne niż poprzednio ;)

tak czy siak dzięki za wysiłek, już nie dręczę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daszol

witam, właśnie zastanawiam się nad sprawdzeniem romu, jestem na AR 6.1, mam pytanie tylko jedno, na xda piszą coś o wgraniu czegoś z bliss'a, ktoś może mi podpowie o co biega? bo nie chce szczerze powiem mi się przebijać przez wszystkie strony po kolei :) z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chodzi zapewne o DownloadProvider.apk

z tym z ROMu jest problem, bo gdy pobierzesz jakikolwiek plik z sieci to nie można potem wyczyścić go z ekranu notyfikacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To normalne że nie przywraca apek z konta google? Trochę to frustrujące bo na innych romach z automatycznym przywracaniem nie było nigdy problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    japre

A możecie napisać jak wykonujecie full wipe? Ja używam skryptu super wipe od Mike. Napiszcie też proszę jakiego radia używacie bo podejrzewam że to może być przyczyną samoczynnych restartów ( ja mam radio zalecane do ARHD 6.1). I jeszcze jedno czy Wam działa panorama w aparacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    japre
    To normalne że nie przywraca apek z konta google? Trochę to frustrujące bo na innych romach z automatycznym przywracaniem nie było nigdy problemów

Przywraca, tylko musisz zalogować się do google przy początkowym konfigurowaniu telefonu. Jak stworzysz konto google później to nie przywraca aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu
    A możecie napisać jak wykonujecie full wipe? Ja używam skryptu super wipe od Mike. Napiszcie też proszę jakiego radia używacie bo podejrzewam że to może być przyczyną samoczynnych restartów ( ja mam radio zalecane do ARHD 6.1). I jeszcze jedno czy Wam działa panorama w aparacie?

Ja odkąd wszedł Android 2.3 robięgo tak:

- mam recovery Clockwork 5.0.2.0

- wchodzę do recovery i w zakładkę mount and storage

- wybieram mount cache i format cache

- mount data i format data

- mount system i format system

- wychodzę z zakładki mount and storage

Następnie:

- wipe data i cache

- wipe cache

- wchodzę w advanced

- wipe Dalvik-cache

- wipe battery stats

Na koniec prewencyjnie jeszcze raz wipe data i cache i dopiero wgrywam ROM. Radia używam 12.54.60.25U_26.09.04.11_M2 i po wgraniu romu instaluję jeszcze RIL dla tego radia.

Po tych zabiegach nie miałem nigdy problemów z romem - chyba, że sam rom miał problemy ze sobą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x