Skocz do zawartości
lulonen

ROM [ROM][14-11-2011]RCMix3d Runny v.4.0 [PROJEKT PORZUCONY]

Rekomendowane odpowiedzi

Andriu

Też skusiłem się na ten rom bo ARHD 6.1 strasznie zżerało baterie, a tutaj powiało świeżością. Szkoda że sense nie furka (może to przejściowe). Najgorsze co zauważyłem to apk wybieranie głosowe, totalna porażka do zdecydowanej poprawki. Ogólnie wielki pozytyw za romik.

a jeszcze jeden problem dlaczego jak wciskam personalizuj to wchodzi na internet???

Zrób tak: Ustawienia -> Tweaks -> Sense Settings -> Enable Custom button

Możesz sobie także przypisać inną reakcję na ten przycisk

Edytowane przez Andriu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaaNyy
    Też skusiłem się na ten rom bo ARHD 6.1 strasznie zżerało baterie

co ty gadasz mnie na AR 6.1.0 bateria po 2 dni trzyma :) jak uzywam więcej to z 36h smiało wytrzymuje.

a cały czasm mam właczonego neta i synchronizuje mi sie wszytsko po 40esów dziennie kilka emaili kilka polaczen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Andriu

MaaNyy, u mnie masakra była z baterią, a jak wł wifi to spadała na łeb na szyję, zresztą jak sam wiesz, temat bat dosyć często przewija się na xda. Po za tym jeszcze dotyk mi szwankował, tj. działał nieprecyzyjnie i z opóźnieniem, no i strasznie mi cięło karuzelę. W ARHD 5.6.x było super a w 6 kicha. Może miałem coś źle ustawione, ale robiłem wszystko jak mike przykazał.

Odnośnie RCMix3d Runny v1.2, po wł internetu w sieci gsm pojawia się ikona 4G, to bajer czy faktycznie tak jest?

Edytowane przez Andriu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja własnie wrzuciłem 1.3..tak z ciekawości..

moze w tweaks masz ustawione zamiast H -4G..

a czy wiecie moze, bo wrzuciłem sobie na pulpit widget Szybkie uruchomieinie i mam same napisy? bez przycisków? jak zrobic aby sie cos pojawili ikonki moze..

dzieki

Edytowane przez domanscy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Andriu
    moze w tweaks masz ustawione zamiast H -4G..

Tak było:facepalm:

ja własnie wrzuciłem 1.3..tak z ciekawości..

I jak pierwsze wrażenie ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Też skusiłem się na ten rom bo ARHD 6.1 strasznie zżerało baterie,

to co napisał MaaNyy to święta prawda, miałeś ostro nakopane w systemie, że na tym ROMie Ci bateria leciała, akurat pod względem baterii AR to chyba najlepszy ROMik ;) żaden, z tych które miałem, nie był tak oszczędny jak AR6.x, zwłaszcza na wifi

a czy wiecie moze, bo wrzuciłem sobie na pulpit widget Szybkie uruchomieinie i mam same napisy? bez przycisków? jak zrobic aby sie cos pojawili ikonki moze

tak już jest, że jak wrzucisz ten widżet to znikają przyciski, po prostu nie współpracuje on za dobrze ze "zwykłym" dockbar'em, a przynajmniej nikomu jeszcze nie udało się tego poprawić, można użyć Rosie z ROMu Bliss, wtedy pojawią się te 2 przyciski jak w Bliss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Andriu
    miałeś ostro nakopane w systemie

To co zrobić żeby się to już nie powtórzyło:mur:? Może zmienić coś w ustawieniach, może radio (mam te same co Ty). Teraz wgrywałem rom 1.3 jak przykazał majczu w poście #70 (oprócz radia z ril). Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem co zrobić

najlepiej niczego nie przywracać żadnych kopii z narzędzi typu Titanium Backup, a jeśli już coś trzeba przywrócić to z głową ;) nie wszystko jak leci... i nigdy nie wolno przywracać ustawień i aplikacji systemowych, to najgorsze co można zrobić

a jak się okaże, że bateria leci w oczach, mimo że u innych jest świetnie, to trzeba zrobić śledztwo ;) czyli szukać programu/procesu, który ubija procesor (op. odpalić program typu os monitor, ustawić sortowanie po wykorzystaniu procka i obserwować co zużywa procesor)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh bartolinio,wrzucilem bliss launcher ale dock ch.... Strasznie jest..da Sie cos z tym zrobic?

I nie dzialaja tweaks..lipa

Wysłano z HTC Desire HD z użyciem Tapatalk

Edytowane przez domanscy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem bo nie używam i niespecjalnie śledzę tą sprawę...

sprawdź to: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=17580330&postcount=793

Edytowane przez bartolinio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x