Skocz do zawartości
gadziorexe

Automatyczne pobieranie poczty w aplikacji gmail

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Bardzo proszę o pomoc, jak ustawic aby aplikacja gmail automatycznie synchronizowała pocztę? Czytałem kilka postów, próbowałem cos ustawiac ale bezskutecznie. Jeżeli nie zsynchronizuję ręcznie, wiadomośc nie dotrze na telefon. Bardzo proszę o pomoc osoby u której to działa.

Dodam że w standardowym programie pocztowym motoroli auto synchronizacja poczty przebiega bezproblemowo.

Mój tel. defy 2.2

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Simono

Czy masz w ustawieniach Androida dotyczących konta włączoną "Autosynchronizację"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czy masz w ustawieniach Androida dotyczących konta włączoną "Autosynchronizację"?

Nie ma tam takiej opcji,

Jeżeli wejdę w ustawienia>konta>moje konto gmail Tam mam tylko cztery opcje do synchronizacji ręcznej Nie ma nic o "autosynchronizacji".

chyba motorola coś namieszała.

Jeżeli wejdę natomiast w aplikację gmail>ustawienia>konta>moje konto>dostarczanie danych to jest tam opcja "dostarczanie danych" ale jest zaciemniona i nie mogę nic z nią zrobic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wejdź w ustawienia => Konta i synchronizacja => zobacz czy masz zaznaczone obydwie opcje?

post-63627-14255699136736_thumb.png

po kliknięciu w konto powinno pokazać się podobne okno i tam musisz mieć zaznaczone Synchronizuj Gmail

post-63627-14255699136367_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wejdź w ustawienia => Konta i synchronizacja => zobacz czy masz zaznaczone obydwie opcje?

mam oryginalny soft i u mnie wygląda to troszkę inaczej po wejściu w ustawienia mam zakładkę o nazwie "konta" nie mam tych opcji autosynchronizacja i dane w tle

Natomiast jak kliknę na mój moje konto to mam tak jak ty synchronizuj dokumenty, kontakty, gmail, kalendarz ale nie mam takich okienek że mogę sobie coś zaznaczyc (postawic ptaszka) :)

gdzie szukac autosynchronizacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem że miałeś 2.1 czyli wnioskuje że teraz mając 2.2 robiłeś aktualizacje... zrobiłeś wipe?? albo spróbuj wyczyścić dane aplikacji gmail.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tka robiłem aktualizację do 2.2 Po jakimś czasie tel się wieszał i zrobiłem wipe

Przejrzałem wszystkie ustawienia nigdzie nie ma opcji autosynchronizacji, lub ja nie potrafię jej znaleśc:(

pasorzytek jaki masz soft?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cyanogena 7 wersje 1.5

Ciekawe gdzie jest autosynchronizacja w ori sofcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tego co pamiętam właśnie tam gdzie ja mam... wydaje mi się że masz jakiś błąd w sofcie. ponieważ przeszukałem forum i neta i właśnie tam jest synchronizacja :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.