Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

kubulwg

Nielimitowane rozmowy i sms do wszystkich sieci oraz internet?

Rekomendowane odpowiedzi

Plush Abo w Duecie.

Pełny No Limit + Socjal Media + 10GB które z czasem rośnie do 20GB.

Umowa na czas nieokreślony, odchodzisz kiedy chcesz.

Przy jednym numerze cena wynosi 25zł lecz jeśli posiadasz dwa i więcej to cena spada do 20zł za numer.

W twoim przypadku 3x 20 = 60zł.

Poczytaj: https://www.plushbezlimitu.pl/abo/lista-ofert (opcja błękitna). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze 3 doładowania i wtedy też mogę przejść na kartę do plusza i właśnie wszystko no limit plus 10 gb neta za 25zł jeszcze się zastanowię bo nie wiem jak te 2 pozostałe nr ☺ ale dzięki za odpowiedzi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to teraz nie jest tak, że w każdej sieci są nielimitowane rozmowy itp w jakimś tam pakiecie na 30 dni? Wydawało mi się, że zawsze to było około 30 zł i cały miesiąc no limit. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak w większości jest, ale te pakiety są w różnych cenach i w jednej sieci się opłaca w innej nie. No i pakiety internetu chyba są inne. Ale myślę, że warto kilka ofert zawsze porównać, bo po co przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do ludzi, którzy obecnie posiadają play, warto do nich przechodzić? jak to jest z promocjami i opłatami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może zobacz w komórkomacie jakie play ma oferty teraz i porównaj jakie oferty mają inne sieci. Kiedyś Play fakt miało najlepszą ofertę, ale obecnie mówi się, że to jednak T mobile przoduje. No trzeba to zobaczyć i po prostu wybrać coś co jest najlepsze dla naszych potrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@androllo

Zależy które oferty jednak faktycznie sporo dobrych ofert ma ostatnio T-Mobile. Widać spadek liczby klientów podziałał :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No prawda jest taka, że czym sieć ma więcej klientów tym jest lepsza. A nie ma nic innego jak dobra oferta i tu T mobile wyprzedził konkurencje. Zarówno mają fajny marketing jak i wybór modelów telefonów. Ale faktycznie nie zawsze coś się opłaca i warto dobrze sprawdzać oferty tak by mieć najbardziej odpowiednią dla siebie i swoich potrzeb. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wiadomo, ze czym więcej klientów tym lepiej dla każdej firmy nie tylko sieci komórkowej. Ja mam na kartę w Virgin, kiedyś porównałem przez porównywarkę i te pakiety wychodziły najtaniej i najlepiej dla mnie, ale teraz w Komórkomacie pokazuje, że Mobile Premium ma najniższe abonamenty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@androllo Akurat z tym się nie zgodzę widać po Play. Na początku jak mieli mało klientów zależało im na zdobyciu nowych a to fajne oferty a to jakieś bonusy a teraz co oferty najsłabsze, bonusy bardzo rzadko 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi