Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

kubulwg

Nielimitowane rozmowy i sms do wszystkich sieci oraz internet?

Rekomendowane odpowiedzi

Uri0550

No to rzeczywiście jest to niezła opcja. Daleko innym do tej taryfy/promocji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    INTseed

Te 8GB dostaje się po aktywacji tego kodu za 28zł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paveu241

8 GB jest dla przenoszących numer. Dla pozostałych jest 2 GB i nielimitowane rozmowy/sms za 35 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanos

T-Mobile. Nielimitowane rozmowy do wszystkich, nielimitowane smsy/mmsy i 7GB neta za 39 zł. Myślicie, że to jest dobra oferta ? bo już dawno nie miałem fona prywatnego i z ofertami jestem całkiem do tyłu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubulwg

Nie. Musisz mieć zarejestrowany na siebie numer, może być na kartę. Trwa to 5 minut w salonie (mówisz, że chcesz zarejestrować numer, spisują dane z dowodu, dostajesz potwierdzenie), czekasz 24h na aktualizację bazy w systemie. Później wycieczka do salonu Orange, spędzisz tam 10 minut, udzielisz pełnomocnictwa na przeniesienie numeru, konsultant spisze dane z dowodu, dostaniesz nową kartę sim. Następnego dnia rano jesteś już w Orange, zmieniasz taryfę na Free, doładowujesz konto, włączasz pakiet (najlepiej cykliczny). Tyle.

Mam jeszcze kilka pytań przed pójściem do salonu Orange:

- Taki nr jaki mam w Play taki będę miał w Orange?

- Jak już dostanę nową kartę sim w Orange, to jaka jest fabrycznie taryfa?

- Jak ją zmienić na Orange Free?

- Jak włączyć pakiet i co to znaczy cykliczny?

- Po odebraniu nowej karty w Orange będę miał Micro SIM, czy muszę ją sam docinać?

- Jakie mam przywileje po zarejestrowaniu na siebie karty SIM?

- Jeśli mi się już skończy miesiąc pakietu, to mogę za darmo smsować/dzwonić do Orange?

Edytowane przez kubulwg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacole

Zaciekawiła mnie wspomniana oferta Orange Free. Znalazłem jednak pewną wadę tej oferty, a mianowicie brak LTE.

ust. 6 Regulaminu oferty Orange Free na kartę:

"Prędkość przesyłania danych w ramach Oferty zależy od technologii przesyłania danych HSDPA, 3G (UMTS) albo EDGE, albo GPRS albo WLAN, z której Abonent w danym momencie korzysta.(...)".

Jak dla mnie jest to wada. Porównując pozostałe oferty no limit na kartę, bardzo nie spodobał mi się również następujący zapis w paragrafie 2 ust. 6 pkt 2 oferty Plusa "Ja + na kartę" :

"Pakiet internetowy nie obejmuje pakietowej transmisji danych w ramach usług: MMS, video streaming oraz innych usług, w tym usług audio, które korzystają z protokołu RTSP (Real Time Streaming Protocol), np.: aplikacje obsługujące radio, które to transmisje danych rozliczane są odpowiednio zgodnie z Cennikiem Taryfy, z której korzysta Abonent bądź regulaminem promocyjnej usługi „Videorozmowa – spróbuj i zobacz” oraz „Transmisja Video Streaming”"

Płacę za pakiet internetu, z którego nie mogę skorzystać używając aplikacji radia...za które trzeba płacić oddzielnie wg. taryfy (19 gr za 100kb). 

Biorąc pod uwagę powyższe ograniczenia dot. orange free i ja + na kartę, zastanawiam się nad nju, które przewiduje transmisję LTE (choć nie wiadomo w jakiej prędkości...). Virgin mam już dość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paveu241

@@kubulwg,

-tak, numer przenosisz, więc masz ten sam;

-nie wiem, powiedzą Ci w salonie;

-sms, szczegóły powiedzą Ci w salonie;

-kodem lub przez internet, powiedzą Ci w salonie. Cykliczny = samoodnawialny, włączasz raz i sam się przedłuża;

-karta będzie w 3 rozmiarach;

-np. wymieniasz kartę jak zgubisz czy zepsujesz, resztę powiedzą Ci w salonie;

-nie wiem, powiedzą Ci w salonie.

Poza tym wszystkie te informacje są dostępne na stronie Orange. Zrobiłem wyjątek i odpowiedziałem na Twoje pytania.

@@jacole, dziwne rzeczy piszą w tym regulaminie, bo korzystam z internetu w LTE, i normalnie odlicza się to z dostępnego pakietu, czy to przeglądam neta, czy słucham muzyki z Tidala/Spotify, czy korzystam z YT.

Btw. Na Orange na luzie osiągam 80Mbps, gdzie na Playu 20Mbps to było dużo. Mowa o pełnym zasięgu LTE.

Edytowane przez paveu241

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacole

paveu241, może się mylę, ale Spotify to chyba nie jest aplikacja korzystająca z RTSP...czy mógłbyś to w wolnej chwili sprawdzić na aplikacji eskago lub TuneIn Radio?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paveu241

@@jacole, przesłuchałem jeden utwór, akurat Luxtorpeda grała. Pobrało normalnie z pakietu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi