Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

kubulwg

Nielimitowane rozmowy i sms do wszystkich sieci oraz internet?

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę odkop, ale... jak jest z zasięgiem? Kiedyś byłem w orange i było słabo. Aktualnie jestem w plusie i chciałbym się przenieść na orange free. I ten unlimit jest do orange tylko ?

Edytowane przez KacU1999

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paveu241

Wszędzie gdzie ja korzystam mam zasięg. Nikt nie będzie wiedział, jak jest u Ciebie.

I nie wiem co jest niezrozumiałego w zdaniu "Nielimitowane rozmowy/smsy do wszystkich", żeby pytać o unlimit tylko do Orange...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

na koniec każdego cyklu przepadają. http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2003713/4103605470.pdf Polecam [ :)]

---------------------

Zaciekawiła mnie wspomniana oferta Orange Free. Znalazłem jednak pewną wadę tej oferty, a mianowicie brak LTE.
    ust. 6 Regulaminu oferty Orange Free na kartę:

"Prędkość przesyłania danych w ramach Oferty zależy od technologii przesyłania danych HSDPA, 3G (UMTS) albo EDGE, albo GPRS albo WLAN, z której Abonent w danym momencie korzysta.(...)".

Jak dla mnie jest to wada. Porównując pozostałe oferty no limit na kartę, bardzo nie spodobał mi się również następujący zapis w paragrafie 2 ust. 6 pkt 2 oferty Plusa "Ja + na kartę" :

"Pakiet internetowy nie obejmuje pakietowej transmisji danych w ramach usług: MMS, video streaming oraz innych usług, w tym usług audio, które korzystają z protokołu RTSP (Real Time Streaming Protocol), np.: aplikacje obsługujące radio, które to transmisje danych rozliczane są odpowiednio zgodnie z Cennikiem Taryfy, z której korzysta Abonent bądź regulaminem promocyjnej usługi „Videorozmowa – spróbuj i zobacz” oraz „Transmisja Video Streaming”"

Płacę za pakiet internetu, z którego nie mogę skorzystać używając aplikacji radia...za które trzeba płacić oddzielnie wg. taryfy (19 gr za 100kb). 

Biorąc pod uwagę powyższe ograniczenia dot. orange free i ja + na kartę, zastanawiam się nad nju, które przewiduje transmisję LTE (choć nie wiadomo w jakiej prędkości...). Virgin mam już dość.

Co do tego to sprawdzałem w regulaminie i w screenie poniżej zaznaczyłem, LTE jest normalnie. Chciałem iść do Virgin ale chyba Orange wygrywa o ile nie ma tam jeszcze jakiegoś haczyka :P
    https://scr.hu/mBrZY2​

Edytowane przez skolsiwo
    Nie cytujemy posta poprzedzającego. Poprawiłem również kolejność odpisania na poprzednie posty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem wczoraj w Pomarańczy bo chciałem się przenieść własnie na O Free i Pan powiedział mi w salonie, że ta promocja będzie jeszcze może z miesiąc i potem nie będzie możliwości wykupienia tego pakietu. Orange podobno tak robi, żeby przyciągnąć klientów, 3 miesiące fajnych ofert, potem 3 miesiące beznadziejnych i tak się zapętla :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paveu241

Warto trochę poczytać, a nie słuchać konsultantów. Pewnie proponował Ci abonament?

Jeśli masz włączony pakiet cykliczny, to możesz z tego korzystać i przez 100 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubulwg

Panowie, to jak z tym przeniesieniem się na Orange Free? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tzn?

Edytowane przez skolsiwo
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi