Skocz do zawartości
kubulwg

Nielimitowane rozmowy i sms do wszystkich sieci oraz internet?

Rekomendowane odpowiedzi

dzidexx
    1 godzinę temu, Jusia napisał:

Teraz ten pakiet w Orange kosztuje już 30zl.

W aplikacji Mój Orange i na koncie(www.orange...) mam ciągle do dyspozycji za 25 zł. 

Spoiler

Screenshot_20191028-142457_Chrome.thumb.png.879a2c379d2d0b11f7070cbb76ed0bbd.png

Ps.

Za 30 zł też mam dostępny - z 15 GB.

Edytowane przez dzidexx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jusia

Tak, wiem, że jest 15GB obecnie. 

A jak wpisuje kod na ten pakiet za 25zl, to wyskakuje info, że usługa jest dostępna tylko dla użytkowników Orange z data rejestracji przed 19.9.19. Na to już się więc nie łapie. Zostaje mi 30zl zamienne na 30GB, rozmowy, smsy i mmsy. 

Dlatego na tą chwilę, wolę TMobile z 25gb i youtubem bez limitu za tą samą kasę. 

Plus z plushem na tą chwilę leżą z ofertą na kartę. Play tez gorsza.. Chyba nic ciekawszego nie znajde w tym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    INTseed
    Szukam najlepszej oferty na kartę z rozmowami, smsami i jak największą ilością GB. I czy na tą chwilę najlepiej nie jest w T Mobile? Za 30 zł mam rozmowy, smsy, 10 GB. Plus darmowy transfer na YouTube np. do tego przy doładowaniu za 30zl kolejne 15 GB. 
    Znalazł ktoś coś lepszego?
    Orange free. Doładowanie kupujesz przez allegro. Są czasem fajne oferty. Np. kupujesz za 85-90zł doładowanie które jest na 100zł. Dostajesz 50gb. Potem załączasz przez 3 miesiące pakiet po 30zł. 3x15gb masz co miesiąc. To chyba wyniesie ok. 31gb na miesiąc. Orange też czasem daje kilka giga za wygranie meczu. Jest on ważny kilka dni.

Grunwald to była oferta. Teraz już nic ciekawego nie będzie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jusia

Naprawdę ważniejsze są dla Was kilka GB więcej od Video Passa? No nie wiem, ale myślę, że godzina serialu z Netflix a i 1gb nie ma.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego ja zlewam... I aktualnie numery przeniesiony do Vikingów i za 25 zeta aktualnie mam (po pozbieraniu) na jednym numerze z 65 giga, a na drugim prawie 160... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi